Sportas

VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre organizuotos regioninės smiginio varžybos

Narių vertinimas:  / 0

EPMC smiginisGegužės 9 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro sporto salėje vyko Vilniaus regiono profesinių mokyklų smiginio varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro, Vilniaus technologijų ir verslo profesinės mokyklos, Vilniaus statybininkų rengimo centro, Vilniaus komunalinių paslaugų, Dieveniškių profesinės mokyklos, Vilniaus turizmo ir mūsų mokyklos mokiniai.

Share

Skaityti daugiau: VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre organizuotos regioninės smiginio varžybos

Gintarė - Lietuvos taurės vicečempionė

Narių vertinimas:  / 0

gintare PDvi dienas – gegužės 6 ir 7 dienomis – Trakuose ant Galvės ežero vyko Lietuvos taurės – D. ir Z. Survutų memorialo baidarių ir kanojų irklavimo varžybos.

Share

Skaityti daugiau: Gintarė - Lietuvos taurės vicečempionė

Iškovojo bronzą

Narių vertinimas:  / 0

Ignas ir VėtraBalandžio 22 d. Šiauliuose vyko sportinių šokių varžybos „Šypsena 2017“, kuriose puikiai pasirodė Mantas Matkevičius ir Austėja Krapikaitė. Jie, atlikę šešis šokius, pateko į finalą ir iškovojo šeštą vietą. Mantas ir Austėja šiose varžybose gavo ir kvalifikacinį tašką į aukštesnę kategoriją.

Share

Skaityti daugiau: Iškovojo bronzą

Pirmame spiningavimo etape triumfavo elektrėniškiai

Narių vertinimas:  / 0

zvejaiVirginija JACINAVIČIŪTĖ

Spiningavimo varžybose Elektrėnų žvejai nušluostė nosis daugiau nei šimtui komandų ir į Elektrėnus parvežė pirmos ir antros vietos prizus.

Balandžio 22 dieną į Obelijos ežerą, Alytaus rajone, savo valtis leido 105 komandos. Čia startavo „Spiningavimas lt.“ organizuojamo aštuntojo spiningavimo čempionato I etapas. Varžybų išvakarėse į čempionatą meškeres krovėsi 5 žvejų klubo „Elektrėnų tritonas“ komandos, taip pat nepriklausanti klubui elektrėniškių Deivido Jakavičiaus ir Mariaus Čebelio komanda „MD Team“.

Share

Skaityti daugiau: Pirmame spiningavimo etape triumfavo elektrėniškiai

Sezonas pradėtas aukso medaliais

Narių vertinimas:  / 0

Elektrėnu irkluotojai2017 m. balandžio 22 d. Marijampolėje vyko Lietuvos baidarių ir kanojų ilgų nuotolių čempionatas, į kurį suvažiavo per 150 irkluotojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Rusijos (Kaliningrado sritis). Elektrėnų savivaldybės sporto centrui atstovavo 6 jaunieji irkluotojai: Dominykas Pažėra, Rokas Stepanavičius, Irmantas Brazys, Artūras Golovač, Gintarė Pališauskaitė ir Deimantė Daidavičiūtė.

Share

Skaityti daugiau: Sezonas pradėtas aukso medaliais

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.