Sportas

Pasaulio lietuvių žaidynėse – medalių lietus

Narių vertinimas:  / 0

smiginisElektrėnų sportininkai, sunkiai įveikę atranką į X Pasaulio lietuvių žaidynes, vykusias Kaune birželio 30–liepos 2 dienomis, į namus atvežė visų spalvų medalių.

Share

Skaityti daugiau: Pasaulio lietuvių žaidynėse – medalių lietus

Dovana Lietuvai – tradicinis bėgimas

Narių vertinimas:  / 0

bėgimas

Julija KIRKILIENĖ

Keturiasdešimt šeštą bėgimą apie Elektrėnų marias sportininkai skyrė atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečiui.

Šiemet pirmą kartą buvo parinktos net keturios distancijos: pusmaratonis – 21 km apie Elektrėnų marias, 10 km ir 3 km („Fun Run 2017“ – „Smagusis bėgimas“). Dar viena distancija – „Šviesuolių“ bėgimas vieną stadiono ratą. Tad birželio 24 dieną prie starto linijos išsirikiavo beveik 400 dalyvių. Į šviesuolių bėgimą taip gausiai sugužėjo elektrėniškių, kad organizatoriai pritrūko ir marškinėlių, ir medalių, bet bėgimo dalyviams – vaikams iki 10 metų ir jų tėveliams tai nuotaikos nesugadino. Jie džiaugėsi prasmingai praleidę laiką su šeima.

Share

Skaityti daugiau: Dovana Lietuvai – tradicinis bėgimas

Paplūdimio tinklinio turnyras

Narių vertinimas:  / 1

nugaletojaiBirželio 10 dieną Elektrėnų savivaldybės sporto centras organizavo X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių Elektrėnų savivaldybės seniūnijų paplūdimio tinklinio turnyro 3x3 I etapą.

Share

Skaityti daugiau: Paplūdimio tinklinio turnyras

Stalo teniso turnyras

Narių vertinimas:  / 0

tenisas

Birželio 8 dieną Elektrėnų sporto centras kartu su sporto klubu „Vieviečiai“ organizavo X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių Elektrėnų savivaldybės seniūnijų stalo teniso turnyro I etapą.

Share

Skaityti daugiau: Stalo teniso turnyras

Tėvo diena - su meškerėmis rankose

Narių vertinimas:  / 0

zvejaiVirginija Jacinavičiūtė

Kaip manote, kokį atsakymą išgirstume, jei paklaustume vaiko, kaip jis norėtų švęsti Tėčio dieną. Nė neabejoju, kad daugiausiai vaikų norėtų ką nors nuveikti su savo tėvais. Toks džiaugsmas atiteko keliasdešimčiai vaikų, kurie kartu su tėveliais ir mamomis apgulė trečiąją Elektrėnų marių dambą, kad pagautų daugiausiai žuvelių ir iškovotų taures. Varžybose geriausiai sekėsi marijampoliečiams, bet ir elektrėniškiams kibo neblogai.

Share

Skaityti daugiau: Tėvo diena - su meškerėmis rankose

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.