Sportas

Ledo ritulio mokyklos siekis – ugdyti profesionalius sportininkus

Narių vertinimas:  / 1

IMG 3056

Virginija Jacinavičiūtė

 

Elektrėnų ledo rūmai yra pirmoji uždara ledo ritulio arena Elektrėnuose, pastatyta dar 1976 metais. Čia savo karjerą pradėjo tituluočiausi Lietuvos ledo ritulininkai: Darius Kasparaitis ir Dainius Zubrus. Šiandien Lietuvoje veikia per 20 ledo arenų, ledo ritulio sportas tapo daug greitesnis, sumanesnis, buvę ledo ritulio rinktinės žaidėjai patys tampa treneriais ir profesionaliai ruošia žaidėjus. Išaugus konkurencijai Elektrėnams iškilo pavojus prarasti sostinės vardą, tačiau pačiu laiku į pagalbą Elektrėnams atėjo olimpinis čempionas D. Kasparaitis, kurio iniciatyva pernai Elektrėnuose buvo įkurta jo vardo ledo ritulio mokykla. 

Share

Skaityti daugiau: Ledo ritulio mokyklos siekis – ugdyti profesionalius sportininkus

Sėkmingas lengvaatlečių sezonas

Narių vertinimas:  / 1

Nerijus Rimkevicius

Vasaros sezonas paprastai prasideda pavasariniais krosais ir vaikų varžybomis. Aukštas vietas ir prizus įvairiose varžybose ne kartą iškovojo Andrė Pranukevičiūtė, Regvita Gackaitė, Augustas Purvys, Marius Suchockas, broliai Giedrius Albinas ir Povilas Misevičiai, Neira Ščetininaitė, Gustė Taparauskaitė, Mantas Pečiulis ir kiti. M. Pečiulis vienintelis Utenoje vaikų čempionate iškovojo bronzos medalį 60 m barjeriniame bėgime.

Share

Skaityti daugiau: Sėkmingas lengvaatlečių sezonas

„Elektrėnų tritono“ žvejai - nugalėtojai

Narių vertinimas:  / 1


tritonas

Virginija JACINAVIČIŪTĖ

 

Aštuntasis atviras Spiningavimas.lt čempionatas atnešė pergalę žvejų klubui „Elektrėnų tritonas“. Klubo prezidentas Gintautas Kondratjevas sako, kad klubo nariai varžėsi su labai stipriais ir galingą įrangą turinčiais konkurentais, todėl pergalė labai džiugina.

Share

Skaityti daugiau: „Elektrėnų tritono“ žvejai - nugalėtojai

Jaunosios rankininkės pradėjo varžybų sezoną

Narių vertinimas:  / 1

rankinisŠ.m. spalio 27 d. Alytuje vyko „Rudens taurė“ mergaičių rankinio turnyras,  kuriame dalyvavo ir Elektrėnų SC mergaičių komanda, treniruojama sporto mokytojos-trenerės B. Vaišnienės-Kavaliūnės.

Share

Skaityti daugiau: Jaunosios rankininkės pradėjo varžybų sezoną

Neįgaliųjų sporto žaidynės Elektrėnuose

Narių vertinimas:  / 1

zaidynes

Rugpjūčio 31 d. Elektrėnų neįgaliųjų draugija surengė jau XIV regionines žaidynes Elektrėnų savivaldybės ir Vilniaus apskrities bet kokio amžiaus regėjimo, klausos, judėjimo, intelekto ir kitus sutrikimus turintiems neįgaliesiems. Renginio tikslas – įgyvendinti žmonių su negalia socialinės integracijos programą.

Share

Skaityti daugiau: Neįgaliųjų sporto žaidynės Elektrėnuose

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.