Naujienos

Apie konsultacijas

Narių vertinimas:  / 0

197_BelickasNoriu paaiškinti apie konsultacijas. Bet kuris apsilankymas pas gydytoją – yra  konsultacija. Gydytojas gali paaiškinti apie ligą, rekomenduoti gydymo būdą, rekomenduoti būtinus medikamentus ligai gydyti. Bet gydosi ir savo sveikata rūpinasi kiekvienas pacientas. Gydytojas tik pataria, kaip geriau elgtis norint pasveikti.

Elektrėnų PSPC direktorius  Zenonas BELICKAS

Share

Skaityti daugiau: Apie konsultacijas

Vievio šilas – vieta, kurioje gera gyventi

Narių vertinimas:  / 0

6Ar kada pagalvojote, kas jums – jaukūs namai, kuriuose norėtumėte matyti augančius savo vaikus? Kuriuose būtų užtektinai erdvės išpildyti visus savo poreikius ir įgyvendinti svajones? „Vievio šilas“ – tai ta vieta, kurioje gera gyventi dėl daugybės priežasčių: vaizdingo gamtovaizdžio, patogios vietos ir patikimų kaimynų.

Share

Skaityti daugiau: Vievio šilas – vieta, kurioje gera gyventi

Miško gėrybių pardavėjų aukos

Narių vertinimas:  / 0

DSC07933Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, – kokį pavojų gali sukelti prekeivis, pardavinėjantis  automagistralės šalikelėje grybus, uogas, kitas miško, sodo ar daržo gėrybes? Kodėl juos  persekioja policija, nemėgsta kelininkai? Dažnas netgi pasigaili tokio, regis, nekalto  pardavėjo, ir priekaištauja valstybės struktūroms dėl vargšų prekeivių  „persekiojimo“.

Jurgis MONTGIRDAS

Share

Skaityti daugiau: Miško gėrybių pardavėjų aukos

Lietuvos energija mokslo metų pradžios proga pasveikino mokinius ir pasirūpino jų saugumu

Narių vertinimas:  / 0

Rugsėjo 1-ąją visoje šalyje buvo minima Mokslo ir žinių diena. „Lietuvos energija“, AB, ta proga aplankė Elektrėnų mokyklas, jų pedagogus ir mokinius, parengusius įspūdingą mokslo metų pradžios programą.

„Lietuvos energijos“ inf.

Share

Skaityti daugiau: Lietuvos energija mokslo metų pradžios proga pasveikino mokinius ir pasirūpino jų saugumu

Krikščionių partijos nariai rinkosi į vasaros sąskrydį

Narių vertinimas:  / 0

Elektrenu_skyriaus_atstovai_kartu_su_partijos_pirmininku_GPaskutinį vasaros savaitgalį Krikščionių partijos nariai rinkosi į partijos sąskrydį, vykusį Alytaus rajone esančioje Daugų saloje.

Krikščionių partijos spaudos tarnyba, užs.

Share

Skaityti daugiau: Krikščionių partijos nariai rinkosi į vasaros sąskrydį

Paplūdimys įrengtas bus tik vėlų rudenį

Narių vertinimas:  / 0

IMG_2872Paplūdimys Elektrėnuose įrengtas nebuvo nei iki birželio, kaip buvo planuota, nei iki rugpjūčio, kaip buvo žadėta. Pagal sutartį su UAB „Hidrostatyba“ paskutinis terminas yra rugsėjo 30 d. Iki sutarties pabaigos liko vos trejetas savaičių, bet darbų pabaigos dar nesimato. Pasak darbų vykdytojo Rolando Nemanio, darbininkai nesulaukia darbams baigti reikalingų medžiagų, bet darbo jiems parūpina Elektrėnų vandalai. Krepšinio rungtynių su Ispanija išvakarėse chuliganai sugebėjo į vandenį nuversti bebaigiamą montuoti čiuožyklą.

Julija KIRKILIENĖ

Share

Skaityti daugiau: Paplūdimys įrengtas bus tik vėlų rudenį

Šauliai bandė išgyventi

Narių vertinimas:  / 0

ValgomRugpjūčio 16 d. Elektrėnų LDK Algirdo kuopos jaunieji šauliai su būrio vadu Eividu Žemaitaičiu išžygiavo į Kazokiškių miškus. Ten vienuolika drąsių vyrų praleido savaitę. Nebuvo galima pasiimti maisto iš namų – šauliai turėjo tenkintis miške surastais grybais ir uogomis.

Ineta BRICAITĖ

Share

Skaityti daugiau: Šauliai bandė išgyventi

Lietuvos ledo ritulio federacija siunčia užuojautą Rusijai

Narių vertinimas:  / 0

Lietuvos ledo ritulio federacija (LLRF) visų federacijai priklausančių ledo ritulio lygų, klubų, mokyklų, asociacijų, trenerių ir mėgėjų vardu siunčia savo užuojautą Rusijai skaudžią šalies ledo ritulio komandos „Lokomotiv“ žaidėjų, gydytojų, trenerių ir komandos personalo netekties valandą.

Petras Nausėda, LLRF prezidentas

Share

Skaityti daugiau: Lietuvos ledo ritulio federacija siunčia užuojautą Rusijai

Ir vėlei rugsėjis

Narių vertinimas:  / 0

_MG_2574Tik kalendoriuje rugsėjis rudenio mėnesiu vadinamas. Mokytojams rugsėjis – pavasaris, atgimimas, atsinaujinimas.  Taip švietimo įstaigų vadovų susirinkime, vykusiame rugpjūčio 30 d., kalbėjo savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis.  Idilija būtų, jei biudžete pinigų būtų tiek, kiek reikia: visos mokyklos mokinių lauktų užbaigtais remontais, valstybines šventes kartu švęstų visi mokytojai, moksleiviai ir savivaldybės bendruomenės, o pirmokų ateitų daugiau, nei išeina abiturientų. Deja, realybė yra kitokia. Bet, kaip tame pačiame susirinkime  kalbėjo administracijos direktorius Henrikas Petrauskas, nuotaikos savivaldybėje yra normalios, nors sunkmetis pakoregavo kai kuriuos planus.

Julija KIRKILIENĖ

Share

Skaityti daugiau: Ir vėlei rugsėjis

Blogas pavyzdys užkrečiamas

Narių vertinimas:  / 0

IMG_2556Šios savivaldybės tarybos dauguma blogu pavyzdžiu, ko gero,  užsikrėtė iš senosios tarybos: rugpjūčio 31 d. vykusiame tarybos posėdyje sprendimo projektus pristatantys politikai siūlė už juos nebalsuoti arba atidėti kitam posėdžiui.

Julija KIRKILIENĖ

Share

Skaityti daugiau: Blogas pavyzdys užkrečiamas

Notarinės paslaugos arčiau namų: Elektrėnuose duris atveria antras notaro biuras

Narių vertinimas:  / 0

Po viešo konkurso notaro pareigoms užimti, šių teisininkų paslaugomis arčiau savo namų galės naudotis aštuonių miestų bei rajonų gyventojai, tarp jų ir elektrėniškiai.

Teisingumo ministerijos inf.

Share

Skaityti daugiau: Notarinės paslaugos arčiau namų: Elektrėnuose duris atveria antras notaro biuras

Lietuvos energijos 9 –ojo bloko statyba vyksta sklandžiai, lapkritį bus pradėti bandymai

Narių vertinimas:  / 0

9_-bloko_statyba_Lietuvos energija, AB, ruošdamasi naujojo 455 MW galios bloko bandymams, kurių pradžia numatoma lapkričio mėnesį, derina bandymų ir Lietuvos elektrinės, Kauno hidroelektrinės ir Kruonio hidroakumuliacinės elektrinių darbo grafikus taip, kad  vartotojai nepajustų naujo įrenginio įjungimo į tinklą poveikio. Daugiau nei pusę metų truksiančių bandymų metu bus pagaminta apie 450 milijonų kilovatvalandžių elektros energijos.

„Lietuvos energijos“ inf.

Share

Skaityti daugiau: Lietuvos energijos 9 –ojo bloko statyba vyksta sklandžiai, lapkritį bus pradėti bandymai

Pokyčiai naujojoje Lietuvos energijoje leis išvengti praeities klaidų

Narių vertinimas:  / 0

Naujoji viešųjų pirkimų sistema, įdiegta centralizuojant „Lietuvos energiją“, jos dukterinės bendrovės Lietuvos elektrinė bei filialų Kauno HE ir Kruonio HAE funkcijas, leis užtikrinti griežtesnę viešųjų pirkimų procesų kontrolę bei išvengti pažeidimų, kurie buvo užfiksuoti ankstesnėje AB „Lietuvos elektrinė“ praktikoje. Viešųjų pirkimų tarnyba, atlikusi Lietuvos elektrinėje 2010 metais vykdytų viešųjų pirkimų patikrinimą, nustatė nemažai viešųjų pirkimų tvarkos pažeidimų.

„Lietuvos energijos“ inf.

Share

Skaityti daugiau: Pokyčiai naujojoje Lietuvos energijoje leis išvengti praeities klaidų

Pamaitinkime vaikų ir savo sielas

Narių vertinimas:  / 0

DSCN8586„Žmogui žūtbūt  reikia siekti savo svajonės. Normalu, kad yra sunkumų, kitaip ir būti negali. Sunkumai tobulina ir gludina, kaip akmenį vanduo,“ - sakė Valdorfo pedagogikos pradininkė Lietuvoje Danutė Žilienė, kurios kūrybos vakaras rugpjūčio 8 dieną vyko Semeliškių bendruomenės „Strėva“ namuose. D. Žilienė mielai sutiko plačiau papasakoti apie save, Valdorfo pedagogikos sklaidą Lietuvoje. Kalbėjomės jaukiuose Danutės tėvų namuose Semeliškėse.

Silvija BIELSKIENĖ

Share

Skaityti daugiau: Pamaitinkime vaikų ir savo sielas

Juk nuolat tobulėti - nuostabu, o ypač Oksforde

Narių vertinimas:  / 0

SANY2Pedagogų kvalifikacijos tobulinimas – vienas svarbiausių veiksnių, užtikrinančių mokymo kokybę, o pedagogas visa savo asmenybės raiška yra pavyzdys besimokantiems, todėl yra svarbios ir ugdytinos pačios įvairiausios jo kompetencijos. Tai puikiai suvokdama, pasinaudojusi Švietimo mainų paramos fondo skirta COMENIUS kvalifikacijos tobulinimo dotacija, šių metų liepos 3-16 dienomis kartu su 13 mokytojų ir studentų iš kitų Europos šalių dalyvavau kalbos ir metodologijos kursuose Jungtinėje Karalystėje, Oksfordo mieste.

Roma VAŽGĖLIENĖ, Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos anglų kalbos vyresnioji mokytoja

Share

Skaityti daugiau: Juk nuolat tobulėti - nuostabu, o ypač Oksforde

Miškui kenkia ir grybautojai

Narių vertinimas:  / 0

grazios_musmiresTarp didžiausių grėsmių miškams – žemės plaučiams – audrų, gaisrų, kenkėjų – kartais atsiranda ir miško gėrybių rinkėjai. Iš pažiūros mylintys mišką žmonės ieškodami grybų išdrabsto samanas, išvažinėja jas automobiliais ar išspardo valgyti netinkamus grybus.

Ineta BRICAITĖ

Share

Skaityti daugiau: Miškui kenkia ir grybautojai

Odos rankdarbiai: ne tik laisvalaikio praleidimas

Narių vertinimas:  / 0
IMG_2321Paskutinį vasaros mėnesį Vievio vaikų dienos centro nariai nuobodžiauti neturėjo kada. Tris kartus per savaitę jie rinkdavosi į Vievio kultūros centre įsikūrusias kūrybines dirbtuves „Mano draugas odinukas“.

Ineta BRICAITĖ

Share

Skaityti daugiau: Odos rankdarbiai: ne tik laisvalaikio praleidimas

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.