Naujienos

Komisija Makūnui akies nekerta

Narių vertinimas:  / 0
makunasKuo jau kuo, o kad savivaldybės vadovai nereaguoja į spaudoje pateiktą informaciją, apkaltinti jų tikrai negalima. Sureagavo jie ir į laikraštyje „Elektrėnų kronika“ rugpjūčio 26 d. išspausdintą straipsnį   „(Ne) visuomenei naudingas darbas“.

Julija KIRKILIENĖ

Share

Skaityti daugiau: Komisija Makūnui akies nekerta

Savivaldybės vadovai susidomėjo gyvenimu seniūnijose

Narių vertinimas:  / 0

kazokiskesPersiritus naujosios kadencijos savivaldybės tarybos  ir naujosios valdančiosios daugumos darbui į antrą pusmetį, savivaldybės vadovai lankosi seniūnijose, susitinka su ten dirbančiais specialistais, seniūnaičiais, išklauso jų problemas ir tariasi, kaip jas spręsti.

Julija KIRKILIENĖ, Virginija JACINAVIČIŪTĖ

Share

Skaityti daugiau: Savivaldybės vadovai susidomėjo gyvenimu seniūnijose

Sėkmės istorija: nuo seno pjūklo iki 3 mln. litų apyvartos

Narių vertinimas:  / 0

saulys3Lietuviai nėra aktyvūs verslo kūrėjai, teisindamiesi, kad Lietuvoje verslui nėra palankių sąlygų. Jeigu tikėtume apklausomis, lietuviai nepasitiki verslininkais, kurie tomis nepalankiomis verslui sąlygomis rizikuoja kurdami verslą ir suteikdami darbo vietų bei pragyvenimo šaltinį nepasitikintiems. Kaip sako stambiausias Semeliškių seniūnijos ir vienas iš stambiausių Lietuvos miškininkų Kazimieras Šaulys, tarp darbdavių ir darbuotojų veikia žmogiškasis sąlytis, nes ir verslininkui, ir darbuotoju reikalingas stabilumas. Pirmasis ieško lojalių darbuotojų, kuriais galėtų pasitikėti, antrajam reikalinga žinoti stabilias pajamas, kad galėtų planuoti išlaidas. Apie darbdavių ir darbuotojų santykius, verslo kūrimą bei sėkmės istoriją vieną lapkričio pavakarę ir kalbėjomės su įmonės, kurioje dirba apie 50 žmonių, savininku Kazimieru Šauliu.

Julija KIRKILIENĖ

Share

Skaityti daugiau: Sėkmės istorija: nuo seno pjūklo iki 3 mln. litų apyvartos

Kainos pasiekė viršūnę: name gyventi pigiau nei bute

Narių vertinimas:  / 0

10Nuosavas būstas lietuviui – privalomas asmeninio kapitalo atributas. Tačiau kylant dujų, šildymo ir kt. mokesčių kainoms senos statybos daugiabučiuose esančius trijų keturių kambarių butus netrukus kainuos išlaikyti brangiau, nei ekonomišką nuosavą namą. Ekspertai pabrėžia, kad gyvenimo kokybė privačiame name gerokai aukštesnė, be to, skatina kūrybiškumą, ugdo vaikų saviraišką ir atsakomybės jausmą.

Share

Skaityti daugiau: Kainos pasiekė viršūnę: name gyventi pigiau nei bute

„Lietuvos energija“ ir profesinės sąjungos pasirašė naują kolektyvinę sutartį

Narių vertinimas:  / 0
Lapkričio 3 d. Elektrėnuose buvo pasirašyta naujoji  AB „Lietuvos energija“ kolektyvinė sutartis. Šios sutarties pasirašyme dalyvavo bendrovės generalinis direktorius Dalius Misiūnas, personalo ir komunikacijos departamento direktorė Ilona Daugėlaitė, Lietuvos elektrinės profesinės energetikų sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas Rimtautas Ramanauskas, „Solidarumo“ profesinės energetikų sąjungos pirmininko pavaduotojas Gintautas Gudelis, Elektros gamybos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Algirdas Sirvydas, Kruonio HAE gamybinės-techninės profesinės sąjungos pirmininkė  Lina Kozlovienė bei Kauno HE darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Danas Zymonas.

Share

Skaityti daugiau: „Lietuvos energija“ ir profesinės sąjungos pasirašė naują kolektyvinę sutartį

Kazokiškių stebuklas – šernė Vasilisa

Narių vertinimas:  / 0
serneKazokiškėse įsikūrusioje įmonėje  „Olmar“ jau aštuntą mėnesį gyvena šernė Vasilisa. Į įmonę pavasrį ją mažytę atvedė šuo. Darbuotojai manė, kad tai šerniukas, ir pavadino jį Vasilijumi. Paaiškėjus, kad tai ne šerniukas, o šerniukė, ją perkrikštijo į Vasilisą.
Share

Skaityti daugiau: Kazokiškių stebuklas – šernė Vasilisa

Kazokiškių sąvartynas veikia neteisėtai ?!

Narių vertinimas:  / 0

Kazokiškių bendruomenė ir Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus taryba daugelį kartų kreipėsi į Lietuvos aukščiausias institucijas, politikus, valstybės pareigūnus ir verslininkus, kad  rengiantis, projektuojant, organizuojant ir statant Kazokiškių sąvartyną buvo pažeisti 32  Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos norminiai aktai, tarp kurių  Lietuvos Konstitucijos 19, 23, 37, 42, 53, 54 straipsniai,  Europos Konstitucija, Europos Sąjungos penki reglamentai, 8 LR įstatymai ir 19 LR Seimo, Vyriausybės, ministerijų ir kitų institucijų teisės aktų. Ypač svarbią rezoliuciją 2006 m. kovo 30 d. „Dėl Kazokiškių sąvartyno statybos“ priėmė LR  Seimas.

Share

Skaityti daugiau: Kazokiškių sąvartynas veikia neteisėtai ?!

Aš buvau toks, kaip Tu

Narių vertinimas:  / 0

IMG_4696Penktoji – Visų šventųjų ir Vėlinių – švenčių maratono diena Elektrėnų parapijos kapinėse užbaigta buvo maldomis už mirusiuosius. Gedulinga procesija, vedama kunigo Lauryno Visocko, patarnautojų ir bažnyčios choro, aplankė Geibonių, Girnakalių – Giedraitiškių, Migučionių, Kakliniškių, Sabališkių – Elektrėnų kapines.  Prie procesijos prisijungė savo artimuosius lankę žmonės.

Julija KIRKILIENĖ

Share

Skaityti daugiau: Aš buvau toks, kaip Tu

Į Nerį ties Vieviu bus išleisti žymėti eršketų jaunikliai

Narių vertinimas:  / 0

ersketaiLapkričio 3 d. į Neries upę ties Vieviu buvo išleisti aštriašnipių eršketų (lot. Acipenser oxyrhynchus) jaunikliai. Reintrodukcijos (t.y. rūšies pakartotinio įkurdinimo areale, kuriame ji gyveno, bet išnyko ar buvo išnaikinta) akciją rengia Žuvininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos.

Žemės ūkio ministerijos inf.

Share

Skaityti daugiau: Į Nerį ties Vieviu bus išleisti žymėti eršketų jaunikliai

Apynasris spaudai

Narių vertinimas:  / 0

packmanasLietuvos skaitytojai nebuvo įpratę gauti tiek  daug informacijos  apie žiniasklaidos virtuvę, jos spindesį ir skurdą, kiek gauna dabar. Žiniasklaidos priemonės, kaip ir XIX amžiuje, periodinės spaudos istorijos pradžioje,  polemizuoja vienos su kitomis, diskutuoja apie žurnalistų etiką, jos nebuvimą, lygina žiniasklaidą su visuomene ir būtinai pasmerkia vieną ar kitą žurnalistą.

Julija KIRKILIENĖ

Share

Skaityti daugiau: Apynasris spaudai

Didinamas Kazokiškių sąvartyno „vartų“ mokestis

Narių vertinimas:  / 0

Planuojama nuo 46,80 iki 69,60 lito už toną padidinti atliekų įvežimo į Vilniaus regiono komunalinių atliekų sąvartyną Kazokiškėse „vartų“ mokestį. Tokiam sprendimui trečiadienį pritarė Vilniaus miesto savivaldybės taryba. Mokestis turėtų didėti Elektrėnų, Širvintų, Šalčininkų, Švenčionių, Trakų, Ukmergės, Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono savivaldybėms.

Elta

Share

Skaityti daugiau: Didinamas Kazokiškių sąvartyno „vartų“ mokestis

Komentaras.Mainyti – pigiau gaminti

Narių vertinimas:  / 0

prie_sileno_komentaroĮsivaizduokite pranešimą spaudai „Elektrinė atsisako pagrindinės veiklos ir žada produktą pirkti rinkoje“. Pasinaudosiu tinklaraščio suteikiama laisve ir neįpareigojimu pabandysiu greitai sureaguoti į Energetikos ministro pateiktą planą.

Žilvinas ŠILĖNAS www.krantai.lt

Share

Skaityti daugiau: Komentaras.Mainyti – pigiau gaminti

Amatų diena Elektrėnų profesinio mokymosi centre

Narių vertinimas:  / 0

Picture_013Pirmą kartą VšĮ „Elektrėnų profesinio mokymo centras“ spalio 24 d. buvo organizuota Amatų diena Elektrėnų pradinės mokyklos 4-ųjų klasių mokiniams.

Rytą į centrą susirinko būrys vaikų su savo mokytojais. Visi pradžioje buvo pakviesti į aktų salę, kurioje direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Ališauskienė supažindino pradinukus su mūsų mokykla. Vėliau mokiniai ėjo į pamokas ir jose susipažino su profesijomis, kurias galima įgyti pas mus.

VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras

Share

Skaityti daugiau: Amatų diena Elektrėnų profesinio mokymosi centre

Tautos ir kultūros gyvybė – Lietuvos kaime

Narių vertinimas:  / 0

lietuvos-kaimasSpalio 12 d. LR Seimo rūmuose vyko konferencija, į kurią sugūžėjo 320 dalyvių iš visos Lietuvos. Konferenciją pradėjo Lietuvos moterų lygos pirmininkė prof. Ona Voverienė. Pasveikinusi visus susirinkusius, profesorė pristatė konferencijos temą – lietuvybė ir tautiškumas, jų aktualumas šiandienos žmogui. Lietuvos kaimas gali didžiuotis, nes būtent kaimui suteikta galimybė atgaivinti lietuvybę. Tautos gyvybė yra kultūroje, o gyvybė pati gyviausia, potencialiausia yra Lietuvos kaime. Antanas Maceina yra sakęs, kad didžios kultūros asmenybės negali gimti mieste, kur persisotinę gyventojai suvokia tik tai, kas yra paviršiuje, esmės taip ir neužčiuopia. Miestietis praranda dvasinę laisvę ir tampa minios žmogumi. Oskaras Milašius bylojo: „Ateis laikas, kai Lietuva atgims, taps šiaurės – klestinčios Graikijos – Atėnais“. Kai atgims Lietuvos kaimas, tai išsipildys filosofų svajonės. Ta proga ir surengta ši konferencija. Po O. Voverienės įvado labai tiko aktoriaus T. Vaisietos dovanotos eilės, skirtos Lietuvai.

Silvija Bielskienė

Share

Skaityti daugiau: Tautos ir kultūros gyvybė – Lietuvos kaime

Raštingiausi savivaldybės ketvirtokai

Narių vertinimas:  / 0

„Ruduo atkeliauja iš rytų ir per aštuonias – dešimt dienų peržygiuoja visą Lietuvą. ...“

Tokiais žodžiais prasidėjo diktantas, kurį spalio 26 d. mokykloje-darželyje „Pasaka“ rašė raštingiausi savivaldybės ketvirtokai. Ugdytiniai rašė diktantą, atliko įvairias užduotis. Jaudulio užteko visiems: ir mokiniams, ir mokytojoms, ir komisijai, kuri tikrino darbus. Po konkurso mokiniai susipažino, bendravo, dalinosi įspūdžiais, vaišinosi vaisiais ir sultimis.

Nijolė GURINIENĖ

Share

Skaityti daugiau: Raštingiausi savivaldybės ketvirtokai

Sveikata.Osteoporozė dažniau serga moterys, bet liga neaplenkia ir vyrų

Narių vertinimas:  / 0

Vienas iš  dviejų kaulų lūžių moterims ir vienas iš keturių – vyrams, vyresniems nei 50 m., yra osteoporozės pasekmė. Dėl osteoporozės patiriami lūžiai įvyksta kas 3 sek., teigia pasaulinė statistika.

Spalio 20-ąją, minint Pasaulinę osteoporozės dieną, apie šią ligą pasakoja Medicinos diagnostikos ir gydymo centro, įsikūrusio Vinco Grybo g. 32A, Vilniuje,  vidaus ligų gydytoja Milda Seibutienė.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro inf.

Share

Skaityti daugiau: Sveikata.Osteoporozė dažniau serga moterys, bet liga neaplenkia ir vyrų

Gerumo nebus per daug

Narių vertinimas:  / 1

vaikGražią, saulėtą  spalio 25 dieną, Elektrėnų vaikų dienos centro vaikai aplankė Elektrėnų socialinės globos namuose gyvenančius senelius. Vaikus šiltai priėmė šių namų gyventojai.

Elektrėnų vaikų dienos centro darbuotojos: Živilė BORISEVIČIŪTĖ, Gintarė BLIUJIENĖ, Audronė DAMBRAUSKIENĖ

Share

Skaityti daugiau: Gerumo nebus per daug

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.