Naujienos

Vasara seniūnijose: proga išsikalbėti

Narių vertinimas:  / 0

kietaviskeseJulija KIRKILIENĖ,

Virginija JACINAVIČIŪTĖ

Netikusią vasarą atostogoms sėkmingai išnaudoja Elektrėnų liberalai. Jie ketvirtadieniais su seniūnijų gyventojais organizuoja susitikimus, į kuriuos susirenka daug žmonių. Liberalų sąjūdžio Elektrėnų skyriui vadovauja meras Kęstutis Vaitukaitis, o jo partijai priklauso bene visi atsakingi savivaldybės tarnautojai, kurie taip pat atvyksta į susitikimus. Susitikimuos kalbama apie padarytus ir būsimus darbus. Liberalai mano dirbantys gerai, bet su jų nuomone ne visada sutinka gyventojai, todėl susitikimuose iškeliami ir nepatogūs klausimai.

Share

Skaityti daugiau: Vasara seniūnijose: proga išsikalbėti

Linkime saugaus poilsio prie vandens!

Narių vertinimas:  / 1

DSC01374Vasara – pats smagiausias metų laikas, kuomet laukia atostogos, draugai, gamta ir pramogos. O, kad atostogauti būtų smagu ir, svarbiausia, saugu, Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai dar kartą primena kokia svarbi žmogaus gyvybė ir pataria kaip elgtis prie vandens ir vandenyje bei ką daryti jei žmogus skęsta.

Share

Skaityti daugiau: Linkime saugaus poilsio prie vandens!

„Elektrėnų kronika“ yra sanitaras

Narių vertinimas:  / 2

Julija KIRKILIENĖ

IMG 7618Žurnalistikos ekspertai pilietinę žiniasklaidą lygina su sarginiais šunimis, miško sanitarais ir kitais tvarkdariais.

„Elektrėnų kronika“, iškėlusi mažą, bet labai seną problemą dėl apleisto ligoninės buvusio daržovių sandėlio, stovinčio ligoninės kieme („Nelaimės belaukiant. „Elektrėnų kronika“, Nr. 21, gegužės 26 d.), padarė mažą, bet labai gerą darbą ir save pelnytai gali priskirti prie sanitarų.

Share

Skaityti daugiau: „Elektrėnų kronika“ yra sanitaras

Arkivyskupas Teofilius Matulionis bus paskelbtas Palaimintuoju

Narių vertinimas:  / 0

kvietimas

Share

Skelbimas ant stulpo – ne medija

Narių vertinimas:  / 0

kult. ministerija1

Julija KIRKILIENĖ

Vietiniai laikraščiai – tai bene patikimiausia, arčiausiai skaitytojų esanti, vis dar egzistuojanti ir turinti savo vietą tarp gausybės informacinių priemonių medija.

Share

Skaityti daugiau: Skelbimas ant stulpo – ne medija

NVO rūpesčiai ir planai

Narių vertinimas:  / 0

susirinkimas

Virginija JACINAVIČIŪTĖ

Gegužės 24 d. išrinkta naujoji Nevyriausybinių organizacijų taryba (toliau – Taryba), panašu, nusiteikusi darbingai. Nė mėnesiui nepraėjus po rinkimų, Taryba jau suorganizavo tris išvažiuojamuosius susitikimus į Semeliškes, Elektrėnus ir Vievį.

Share

Skaityti daugiau: NVO rūpesčiai ir planai

Geriausias paminklas tremtiniams – kalbėjimas

Narių vertinimas:  / 0

minėjimas.1

Julija KIRKILIENĖ

Minint Gedulo ir vilties dieną Elektrėnų kapinėse prie paminklo tremtiniams, meras Kęstutis Vaitukaitis sakė, kad geriausias paminklas be kaltės nuteistiesiems tremtiniams yra kalbėjimas.

Share

Skaityti daugiau: Geriausias paminklas tremtiniams – kalbėjimas

Kažkas sugedę šitoj karalystėj... (papildyta)

Narių vertinimas:  / 1

absolventaiAlbina SIDARAVIČIENĖ

Šiuolaikiniame, sparčiai kintančiame pasaulyje puikiai išsilavinę gyventojai yra kiekvienos valstybės didžiausias pranašumas, gerovės pagrindas.

Šiuo metu mums ypač svarbi švietimo sistemos kokybė. Ja rūpinasi politikai, mokslininkai, mokyklų vadovai, mokytojai, abiturientai, tačiau spauda praneša, kad pasiekimų rezultatai yra prasti ir mano, kad mokykla blogai paruošia mokinius. Mokyklose dabar vyksta egzaminų sesija. Abiturientai laiko brandos egzaminus, visiems rūpi, kokie bus rezultatai, o mes linkime, kad egzaminų rezultatai būtų geri.

Visi norime, kad mūsų vaikai mokytųsi geroje mokykloje ir ją sėkmingai baigtų. Kokia mokykla yra gera, kas jai būdinga?

Share

Skaityti daugiau: Kažkas sugedę šitoj karalystėj... (papildyta)

Kas sieja Elektrėnus ir Veneciją?

Narių vertinimas:  / 2

pamario venecijaVirginija JACINAVIČIŪTĖ

Neseniai Elektrėnuose atsirado nauja gatvė. Ji prasideda vos privažiavus prie „šiltojo“ kanalo, eina pro sodus ir užsuka į vieną vaizdingiausių marių pakrančių. Gatvė skambiai pavadinta Venecijos vardu ir net dalis tarybos narių nežino, ką bendro Elektrėnai turi su garsiuoju Italijos miestu.

Share

Skaityti daugiau: Kas sieja Elektrėnus ir Veneciją?

Jaunųjų ugniagesių varžybos

Narių vertinimas:  / 0

7

2017 m. gegužės 25 d. Elektrėnų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje girdėjosi vaikų šūksniai.

Share

Skaityti daugiau: Jaunųjų ugniagesių varžybos

Jei karaliai būtų, valdytų taip pat (Tęsinys)

Narių vertinimas:  / 0

pos

Julija Kirkilienė

Žinios mums ir sugrįžtantiems

Posėdyje buvo pristatytos švietimo, kultūros, socialinių įstaigų ir komunalinio ūkio veiklos ir finansinės ataskaitos. Ataskaitų pristatymą pradėjo Beižionių vaikų globos namų direktorius Vilmandas Palčiauskas ir jo auklėtiniai, pasipuošę šaulių uniformomis. Globos namai visus tarybos narius apdovanojo mažais suvenyrais, o asmeninę padėką pareiškė Laimutei Ablingienei. Gydytoja ir tarybos narė L. Ablingienė savanoriauja globos namuose, padeda auklėtinius ruošti gyvenimui.

Share

Skaityti daugiau: Jei karaliai būtų, valdytų taip pat (Tęsinys)

Socialdemokratų žvilgsniu: lengvatiniai mokesčių tarifai ir Venecijos gatvė

Narių vertinimas:  / 1

Gegužės 24 d. Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdžio metu jos tarybos nariams teko gerokai pasukti galvas, sprendžiant su biudžetu susijusius klausimus. Kaip ir kiekvieną kartą balsuojant dėl panašių klausimų, tenka derinti natūralų kiekvieno politiko siekį maksimaliai padidinti biudžeto išlaidas su noru palengvinti piliečių gyventojų mokestinę naštą.

Share

Skaityti daugiau: Socialdemokratų žvilgsniu: lengvatiniai mokesčių tarifai ir Venecijos gatvė

Prezidentės rytinė stotelė – Vievis

Narių vertinimas:  / 2

Prezidente Vievyje

Julija KIRKILIENĖ

Vaikų gynimo diena ir vasaros pradžia Vievio geležinkelio stotyje prasidėjo sujudimu. Ryte nuo 7 val. 8 Vievio vaikų dienos centro auklėtiniai su vadove Vilma Paškevičiene laukė traukinio į pajūrį ir Prezidentės Dalios Grybauskaitės. Birželio 1 d. Prezidentė traukiniu į pajūrį išlydėjo per 100 vaikų iš šalies vaikų dienos centrų. Akcija „Padovanok vaikui vasarą“ yra dalis Prezidentūros remiamos kampanijos „Už saugią Lietuvą“.

Share

Skaityti daugiau: Prezidentės rytinė stotelė – Vievis

Nelaimės belaukiant

Narių vertinimas:  / 0

rusysJulija KIRKILIENĖ

Pernai vasarą savivaldybėje įvyko nelaimė: Kazokiškėse, neužrakintoje vandens saugykloje, nuskendo vaikas. Elektrėnuose, ligoninės kieme, nelaimės tarsi tyko kitas statinys, kurio savivaldybė per 17 savo veiklos metų nesugeba sutvarkyti.

Share

Skaityti daugiau: Nelaimės belaukiant

Skelbiama atranka į skaitmeninius mokymus pedagogams

Narių vertinimas:  / 0

Jau ketvirtus metus Lietuvos pedagogai yra kviečiami tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius specialiai mokytojams skirtoje programoje „Samsung Mokykla ateičiai“. Beveik pusmetį truksiančių mokymų metu dalyviai turės galimybę gilinti savo skaitmeninio raštingumo, pokyčių valdymo įgūdžius, lavinti įtaigaus pristatymo gebėjimus. Dalyvavimas mokymuose pedagogams – nemokamas.

Share

Skaityti daugiau: Skelbiama atranka į skaitmeninius mokymus pedagogams

Jei karaliai būtų, valdytų taip pat

Narių vertinimas:  / 0

posedis

Julija KIRKILIENĖ

Tarybos narys Algimantas Adomaitis klausė Finansų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjos Jekaterinos Goličenko, kaip ji valdytų pinigus, jei savivaldybė būtų jos karalystė. Ši atsakė, jei būtų net karalienė, kitaip biudžeto paskirstyti negalėtų. Toks pokalbis 05-24 vyko savivaldybės tarybos posėdyje, kuriame priimta 40 svarbių sprendimų Elektrėnų „karalystei“.

Share

Skaityti daugiau: Jei karaliai būtų, valdytų taip pat

Pavojingos tvoros

Narių vertinimas:  / 1

tvorosJulija KIRKILIENĖ

Sakoma, kas nieko neturi, tas nieko ir nepraranda. O štai nuosavų namų gyventojams įvairios institucijos suranda priežasčių, už ką jie vis turėtų susimokėti. Pavyzdžiui, dešimtmečius stovėjusios metalinės tvoros šalia elektros stulpų dabar pasidarė nesaugios. Energijos skirstymo operatorius tokių namų savininkams išsiuntinėjo raštus, įpareigojančius tokias tvoras nugriauti, įžeminti arba pakeisti medinėmis. Tai gyventojams kainuos nuo 300 iki 500 eurų.

Share

Skaityti daugiau: Pavojingos tvoros

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.