Naujienos

Pranui Noreikai - 90

Narių vertinimas:  / 5

sveikinimas

Share

Pagerbti po ketvirčio amžiaus

Narių vertinimas:  / 0

veteranai

Spalio 2 dieną yra minima Angelų sargų arba Policijos diena. Šia proga keturi Elektrėnų savivaldybės gyventojai, buvę policijos pareigūnai, šiuo metu esantys Lietuvos policijos veteranų asociacijos nariai – Vytautas Baravykas, Jonas Černiauskas, Stepas Čižius ir Antanas Pranckevičius – Lietuvos policijos generalinio komisaro Lino Pernavo 2017 m. rugsėjo 19 d. įsakymu Nr. 5-TE-480 buvo apdovanoti Policijos pasižymėjimo ženklu „Už atliktą pareigą 1991 metais“. 

Share

Skaityti daugiau: Pagerbti po ketvirčio amžiaus

Elektrėnų profesinio mokymo centras kviečia į piceriją

Narių vertinimas:  / 1

picerijaVirginija JACINAVIČIŪTĖ

 

Elektrėniškiai jau pamėgo valgyti Elektrėnų profesinio mokymo centro (toliau – EPMC) valgykloje, kurioje maistas ir kokybiškas, ir pigus. Nuo rugsėjo EPMC siūlo elektrėniškiams dar vieną vietą pavalgyti – nedidelę, bet jaukią piceriją, kurioje galima paragauti trijų rūšių picų, pasisotinti dienos pietumis, paskanauti šviežių kepinių ir atsigerti kavos perpus pigiau nei kitose kavinėse.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų profesinio mokymo centras kviečia į piceriją

Būkite atsargūs: kelyje laukiniai žvėrys

Narių vertinimas:  / 0

 briedisJulija KIRKILIENĖ

 

Rugsėjo mėnesį kelyje A1 Vil­nius–Kaunas–Klaipėda, ties Abro­miškėmis, eismo įvykyje žuvo jauna moteris. Tamsiu paros metu jauna automobilio vairuotoja neį­vertino ir nesureikšmino kelio ženklo „Laukiniai žvėrys“ įspėjimo. Nebūdama atidi, neįvertino staigiai atsiradusios kliūties – migruojančio briedžio – ir negalėdama išvengti avarinės situacijos užvažiavo ant gyvūno. Kelio ruožą prižiūrinti VĮ „Automagistralė“ dar kartą ragina  vairuotojus įvertinti rugsėjo–spa­lio mėnesiais migruojančių gy­vūnų pavojų kelyje ir būti atsargiems. 

Share

Skaityti daugiau: Būkite atsargūs: kelyje laukiniai žvėrys

Naujienos iš savivaldybės tarybos posėdžio. Priimti sprendimai, apie kuriuos reikia žinoti kiekvienam

Narių vertinimas:  / 0

posedis09

Julija KIRKILIENĖ

 

Tarybos posėdyje, vykusiame rugsėjo 27 dieną, taryba ilgai diskutavo tik dėl vieno klausimo – Turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo tvarkos aprašo pakeitimo. Trims opozicijoje dirbantiems tarybos nariams Viktorui Valiušiui, Algimantui Adomaičiui ir Kęstui Vitkauskui atrodė, kad tas sprendimas priimtas galimai dėl planuojamos senojo „Poseidono“ pastato, esančio Draugystės g.22, Elektrėnuose naujos nuomos. Bet meras Kęstutis Vaitukaitis  jiems oponavo: tvarkos aprašo pakeitimas reikalingas tam, kad aprašas neatsiliktų nuo įstatymų ir neatrodytų „mizernai“.

Share

Skaityti daugiau: Naujienos iš savivaldybės tarybos posėdžio. Priimti sprendimai, apie kuriuos reikia žinoti...

Ministras L. Kukuraitis kvietė kartu kurti socialinės apsaugos sistemą

Narių vertinimas:  / 2

beizionyseVirginija JACINAVIČIŪTĖ

 

Seimo narė Laimutė Matkevičienė užsibrėžė tikslą į Elektrėnų savivaldybę pakviesti visus ministrus, kad šie iš arti pamatytų, kokiais rūpesčiais gyvena regionų žmonės. Anksčiau Elektrėnuose lankėsi švietimo ir mokslo ministrė bei sveikatos apsaugos ministras, o šį kartą gausus pulkas elektrėniškių atvyko pasikalbėti su socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuračiu ir Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininku Algirdu Sysu. Renginyje taip pat dalyvavo ministro patarėja vieviškė Kristina Paulikė. Šis susitikimas buvo puikus metas pasveikinti socialinius darbuo­tojus jų profesinės šventės proga.

Share

Skaityti daugiau: Ministras L. Kukuraitis kvietė kartu kurti socialinės apsaugos sistemą

Gobšumas frajerį pražudė

Narių vertinimas:  / 0

policijaJulija Kirkilienė

 

Kai Vilniaus kriminalinė policija rugsėjo 13 dieną pateikė informaciją apie sulaikytą stambų narkotikų kiekį, Daugirdiškes priskyrė Trakų rajonui. Iš tiesų kino filmo verti vaizdai vyko Daugirdiškėse, vienoje prabangioje sodyboje, kurioje filmuojami televizijos serialai, o pagrindinis įtariamasis narkotikų byloje yra mūsų savivaldybės gyventojas, save pristatantis verslininku ir gyvenantis, kaip ir jo bendras, prabangiai įrengtame name, tik kitame savivaldybės krašte – prie kelio tarp Vievio ir Žebertonių. 36 metų vyras, auginantis mažametį vaiką, nesusimąstė apie tai, kad dėl jo gobšumo – praturtėti už narkotikų platinimą – daug tėvų lieja ašaras dėl savo vaikų, daug jaunų žmonių gyvybių narkotikai nusineša.

Share

Skaityti daugiau: Gobšumas frajerį pražudė

Rudenėlio pasveikinimas

Narių vertinimas:  / 2

 artojai

Julija KIRKILIENĖ

 

Savivaldybės žemdirbiai rude­nė­lį pasveikino artojų varžybomis, o vos tik diena susilygina su naktimi, iškart po lygiadienio (09-22), savivaldybės seniūnijų aikštėse pradūzgia rudens gėrybių šventės. Ir  nors dar ne visi žemdirbiai, pasak Juozo Erlicko, į lauką rugius išlydėjo ir bulvių vaikus parsivedė į klėtį, bet šventė Elektrėnuose rugsėjo 24 dieną įvyks, nes jai ruošiasi ne tik žemdirbiai, bet ir gausios miestiečių organizacijos. 

Share

Skaityti daugiau: Rudenėlio pasveikinimas

Vilija Blinkevičiūtė: daugiau investuokime į mūsų vaikus

Narių vertinimas:  / 0

V. BlinkeviciuteRimantas KAZLAUSKAS

 

Su Europos Parlamento Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto pirmininke Vilija Blinkevičiūte kalbame apie vaikų skurdo mažinimo galimybes.   

Gerbiama Vilija, Seime svarstomos paramos šeimoms didinimo galimybės. Kaip Jūs vertinate šiuos projektus?

Labai gerai vertinu bet kokias iniciatyvas didinti paramą šeimoms ir ypač – vaikams. Vaikų apsauga nuo skurdo turi tapti pirmaeiliu politikų rūpesčiu.  Akivaizdu, jog skurdas ne tik skaudžiai žeidžia vaikus, bet ir lemia jų tolesnį gyvenimą. Tokiems vaikams dažnai sunkiau sekasi mokytis, įgyti norimą profesiją, įsitvirtinti darbo rinkoje bei užtikrinti savo vaikų gerovę. Ir nereikia taupyti vaikų sąskaita. Juk investicijos ankstyvoje vaikystėje atsiperka lyginant su tuo, kiek visuomenei kainuoja vėliau galinčių kilti problemų sprendimas. Todėl esu įsitikinusi, kad įmanoma rasti finansinių rezervų dar labiau padidinti vaiko pinigus, mokėti juos visiems vaikams ir grąžinti visų pradinukų nemokamą maitinimą. Ir niekada nepritarsiu, kad tai būtų daroma kitos paramos šeimai mažinimo sąskaita.

Share

Skaityti daugiau: Vilija Blinkevičiūtė: daugiau investuokime į mūsų vaikus

Vaikų priežiūra įstaigose: vidaus reikalas ar visuomenės interesas

Narių vertinimas:  / 4

vaikaiJulija KIRKILIENĖ

 

Tai atsitikti gali bet kurioje vaikų ugdymo įstaigoje: pedagogas neleistinai auklėja ugdytinį, o apie tai sužinoję tėvai nenori tokiems pedagogams patikėti savo vaikų. Ir kaip to nenorėtų Elektrėnų savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Ramunė Veronika Sadauskienė – žmonės, nesulaukdami pagalbos valstybės tarnybose, pagalbos ieško per viešumą. 

Share

Skaityti daugiau: Vaikų priežiūra įstaigose: vidaus reikalas ar visuomenės interesas

Vaikų žaidimų aikštelės: vaikų džiaugsmui ar grėsmė saugumui

Narių vertinimas:  / 2

 IMG 0105Julija Kirkilienė

 

Elektrėniečiai nebeturėtų priekaištauti valdžiai, kad šunis myli labiau nei vaikus: šunims aikštelių yra, vaikams - ne. Elektrėnuose statomos dvi naujos, didelės vaikų žaidimų aikštelės, bet žmonės nerimauja, kad tos aikštelės vaikams gali atnešti ne džiaugsmo, o nelaimių. 

Share

Skaityti daugiau: Vaikų žaidimų aikštelės: vaikų džiaugsmui ar grėsmė saugumui

Artėja tamsus metų laikas: kaip išvengti nelaimingų atsitikimų keliuose

Narių vertinimas:  / 1

auto

  Julija KIRKILIENĖ

 

Kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda, kurio atkarpos dalis eina ir per Elektrėnų savivaldybę, šiais metais jau žuvo 10 žmonių. Magistralę prižiūrinti Vievyje įkurta Valstybės įmonė „Automagistralė“ atlieka švietėjišką veiklą, ragindama visus eismo dalyvius: vairuotojus, keleivius ir pėsčiuosius elgtis kelyje saugiai, nuolat išlikti akyliems, kad būtų išvengta skaudžių eismo nelaimių bei sunkių suža­lojimų ir beprasmių mirčių.

Share

Skaityti daugiau: Artėja tamsus metų laikas: kaip išvengti nelaimingų atsitikimų keliuose

Socialinės reabilitacijos centro veikla – padėti žmonėms, bet ne įstaigos vadovei

Narių vertinimas:  / 1

pakalniskesePakalniškėse prieš devynerius metus  įkurtame Elektrėnų socialinės reabilitacijos centre (toliau - Centras) laikinai apgyvendinami žmonės, kurie dėl socialinių problemų negali savarankiškai pasirūpinti visaverčiu asmeniniu, šeimos gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime. Visus tuos metus centrui vadovavusi Edita Kizlienė įtariama įvairiais interesų supainiojimais ir mero Kęstučio Vaitukaičio įsakymu atleista iš darbo. 

Share

Skaityti daugiau: Socialinės reabilitacijos centro veikla – padėti žmonėms, bet ne įstaigos vadovei

Rugsėjis nuskambėjo mokyklos skambučiu

Narių vertinimas:  / 0
pradineje
Virginija Jacinavičiūtė
 
Atvertėme dar vieną kalendoriaus lapą, kuriame pažymėtas rugsėjis, į Elektrėnų savivaldybės mokyklų klases ir darželių grupes šiemet sušaukęs 3785 ugdytinius.
 
Gyvenimas dinamiškas, jis reikalauja vis daugiau žinių ir įgūdžių, todėl ir švietimo įstaigos kiekvieną rugsėjį pradeda su naujais iššūkiais. Šiemet naujovių – visa puokštė: 10 dienų pailginti mokslo metai, visose šalies mokyklose bus įgyvendinama bent po vieną patyčių ir smurto ar kitą prevencinę priemonę, daugiau dėmesio bus skiriama praktiniams įgūdžiams, abiturientai nuo šių mokslo metų galės rinktis brandos darbą. Jei mokinys už šį darbą gaus 9–10 balų įvertinimą, tai bus naudinga stojant į universitetą, nes bus pridėta 0,25 stojamojo balo. Tikimasi, kad brandos darbas padės at­skleis­ti moksleivių gebėjimą bendradarbiauti, planuoti mokymąsi, atsirinkti ir susisteminti informaciją ir pan.
Share

Skaityti daugiau: Rugsėjis nuskambėjo mokyklos skambučiu

Naujieji mokslo metai - švietimo bendruomenių susitelkimo metai

Narių vertinimas:  / 1

DagysJulija Kirkilienė

 

Šis rugsėjis atėjo kartu su naujovėmis švietimo sistemoje. Apie tai, kaip Elektrėnų mokyklos pasitinka šiuos mokslo metus ir naujoves, kalbame su savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju Džeraldu Dagiu.  

Share

Skaityti daugiau: Naujieji mokslo metai - švietimo bendruomenių susitelkimo metai

Vilniečiai Elektrėnuose: vieni kultūrą kelia, kiti – melžia

Narių vertinimas:  / 2

posedis

Julija Kirkilienė

 

Savivaldybei neblogai sekasi vystyti sporto, švietimo ir kultūrinę veiklą. Į laisvas konkursines savivaldybės įstaigų vadovų vietas konkursus vis dažniau laimi specialistai iš sostinės. Tik su nekilnojamuoju turtu savivaldybei tvarkytis nesiseka: toks vilnietis Gytis Daugėla jau daugiau nei 15 metų savivaldybę dėl marių pakrančių pritaikymo turizmui „už nosies vedžioja ir melžia“.  

Share

Skaityti daugiau: Vilniečiai Elektrėnuose: vieni kultūrą kelia, kiti – melžia

Seimo narė Laimutė Matkevičienė: dėkoju žmonėms už suteiktą galimybę

Narių vertinimas:  / 2

ligoninejeIr tiems, kurie nesidomi politika, ir tiems, kurių favoritai politikoje yra kiti, nei išrinko dauguma rinkėjų, verta žinoti, kuo gyvena politikai, atstovaujantys mums, priimantys sprendimus, nuo kurių priklauso piliečių gyvenimo kokybė. Šį kartą pakalbinome Seimo narę, išrinktą su partija Lietuvos Valstiečių ir žaliųjų sąjunga,  kelių tarpparlamentinių ryšių grupių narę, Tarpparlamentinių ryšių su Lotynų Amerika ir Karibų salomis grupės pirmininkę Laimutę Matkevičienę.

Share

Skaityti daugiau: Seimo narė Laimutė Matkevičienė: dėkoju žmonėms už suteiktą galimybę

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.