Lietuvos socialdemokratų partija

Savas Elektrėnuose

Narių vertinimas:  / 0

Bronius Bradauskas širdyje jaučiasi mūsų krašto bendruomenės dalimi, o ir mes, elektrėniečiai, per 3 jo kadencijas Seime (12 metų), atstovaujant elektrėniečių interesams, pripratome prie savo Seimo nario ir laikome jį savu. Be to, mums ir garbė turėti tokį Seimo narį, kuris savo rinkėjams niekada nepadarė gėdos, nevirto „sacharukais“, „karaliais“, „rupuliukais“, „baukutėmis“. B. Bradauskas turi ūkišką požiūrį į savo darbą, pareigas ir valstybę, gerai žino skaudžiausias žmonių problemas ir visada stengiasi įgyvendinti tradicines socialdemokratines nuostatas, kurios leido daugelio Europos valstybių žmonėms sukurti padorų gyvenimą. Visur ir visada jos ne rėksmingai kariauja, o ieško sutarimo, naudingo Lietuvos žmonėms.

Share

Skaityti daugiau: Savas Elektrėnuose

Stanislovo Tomo aš neremiu

Narių vertinimas:  / 0

Darbo partijos kandidatas į Seimą Kaišiadorių – Elektrėnų vienmandatėje rinkimų apygardoje Stanislovas Tomas be mano žinios savo reklaminiame leidinyje patalpino mano nuotrauką. Susidaro įspūdis, kad aš remiu S. Tomą antrajame rinkimų ture. Pranešu, kad aš laikausi tarppartinio susitarimo ir Darbo partijos kandidato prieš Socialdemokratų partijos kandidatą neremiu.

Pagarbiai Partijos Tvarka ir Teisingumas pirmininkas Rolandas Paksas

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Seimo nario Broniaus Bradausko rinkiminės sąskaitos Užs. Nr. 35

Share

Mieli mūsų kraštiečiai, Elektrėnų krašto gyventojai,

Narių vertinimas:  / 0

Po kelių dienų II rinkimų turas pakvies mus apsispręsti, į kurio kandidato rankas atiduosime Seimo nario mandatą – mūsų pasitikėjimo ir įgaliojimų ženklą.
Pasikliaujame ilgamete elektrėniečių išmintimi, su kuria jau tris kartus rinkome Bronių Bradauską, užsitikrindami nuoširdų savo interesų gynėją, nepailstantį kovotoją už paprastų žmonių lūkesčius. Tikime, kad ta išmintis padės teisingai pasirinkti ir ketvirtą kartą, kad nesusigundysime netikrais pranašais, be skrupulų žadančiais rojų, kartu su rinkimine agitacija platinančiais neatsakingus pareiškimus, kuriuos užpildžius, neva Europos Sąjunga kiekvienam grąžins kažkokius mistinius pinigus, tereikia ant lapo parašyti savo pavardę ir asmens kodą (!?). Tai neregėta apgaulė.
Kiekvienas iš Jūsų per 12 Broniaus Bradausko metų Seime su mūsų rajono rinkėjų mandatu gerai matė, kaip rengdamas priėmimus asmeniniais klausimais, lankydamas pačias atkampiausias rajono vietoves ir įsiklausydamas į gyventojų problemas, šis politikas niekada neskirstė žmonių į savus ir svetimus; atėjusių prašyti pagalbos ar patarimo, niekada neklausė, kokiai partijai priklauso, kokiam politikui simpatizuoja. Dirbdamas su žmonėmis jis visada vadovavosi ir vadovaujasi viena taisykle – deramai atlikti pareigą savo rinkėjams.
Šiais nelengvais laikais Seime reikalingi patikimi, darbais, o ne žodžiais patikrinti žmonės. Tad spalio 28-ąją visi, nesvarbu, už ką balsavome I rinkimų ture, kokių politinių pažiūrų bebūtume, vieningai ateikime prie balsadėžių ir atiduokime savo balsus už Bronių Bradauską.

Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus vardu Arvydas Vyšniauskas

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Seimo nario Broniaus Bradausko rinkiminės sąskaitos Užs. Nr. 35

Share

Gerbiami Elektrėnų savivaldybės gyventojai, rinkėjai,

Narių vertinimas:  / 0

Spalio 28 d. vyks antrasis rinkimų turas. Kviečiu atlikti pilietinę pareigą ir išrinkti naujos kadencijos Seimo narį, kuris atstovaus Kaišiadorių rajonui ir daliai Elektrėnų savivaldybės: Elektrėnų, Gilučių ir Kietaviškių seniūnijų gyventojams.
Kiekvienas žmogus turi teisę pasirinkti, kas geriausiai atstovaus jo interesams. Nuo Jūsų apsisprendimo priklausys, ar naujasis Seimas atitiks mūsų lūkesčius. Šiuo metu savivaldybės koalicijoje vieni iš partnerių yra socialdemokratai, kurių kandidatas yra gerai žinomas mūsų savivaldybės gyventojams, turintis gana nemažą darbo patirtį Seime. Išrinktam Seimo nariui atsakingai dirbant Seime mes taip pat galėsime sėkmingiau dirbti koalicijoje ir bendru darbu siekti užsibrėžtų tikslų, kurie pagerintų mūsų gyvenimo kokybę.
Antrajame ture aš balsuosiu už žinomą, turintį parlamentinio darbo patirties socialdemokratų kandidatą Bronių Bradauską, kuris savo darbais prisidėjo prie įgyvendinamų savivaldybės projektų.
Kviečiu ir Jus palaikyti šį mano apsisprendimą.

Pagarbiai, Kęstutis Vaitukaitis

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Seimo nario Broniaus Bradausko rinkiminės sąskaitos Užs. Nr. 35

Share

Mieli Elektrėnų savivaldybės gyventojai,

Narių vertinimas:  / 0

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Elektrėnų skyrius nori išreikšti padėką visiems, praėjusį sekmadienį atėjusiems į rinkimus ir savo balsą atidavusiems būtent LSDP. Mūsų partijos sąrašas Elektrėnų - Kaišiadorių rinkiminėje apygardoje surinko daugiausia Jūsų simpatijų.
Dėkojame Jums už palaikymą ir veiksmais - aktyviu balsavimu - parodytą pasitikėjimą. Prašome antrajame rinkimų ture palaikyti LSDP kandidatą vienmandatėje Elektrėnų - Kaišiadorių rinkiminėje apygardoje Bronių Bradauską. Tikime, jog mūsų atstovai, dirbdami Seime, darys viską, kad atkurtų gerovę ir pasitikėjimą Lietuva.

Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų skyriaus vardu
pirmininkas

Arvydas Vyšniauskas

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LSDP rinkiminės sąskaitos Užs. Nr. 32

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.