Prasmingi darbai vienija žmones

Į savaitraščio „Elektrėnų kronika“ puslapius grįžo Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo logotipas. Jau šiame numeryje startuoja naujas projektas „Prasmingi darbai vienija žmones“, kuriam šis fondas skyrė 4000 Eur paramą. Pagrindinė projekto ašis – skatinti skaitytojų pilietiškumą ir patriotiškumą, kurie yra itin svarbūs šiuo laiku. Projekte rašysime apie Elektrėnų savivaldybėje aktyviai veikiančios Elektrėnų Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės Algirdo šaulių 1-osios kuopos veiklą, sieksime skatinti vaikų ir jaunimo kultūrinį ir pilietinį ugdymą, sukurti informacinę erdvę jaunų žmonių diskusijoms apie pilietiškumą, ideologiją, tautinį sąmoningumą. LDK Algirdo Šaulių 1-osios kuopos nariai taip pat yra suinteresuoti jų veiklos sklaida. Šauliai aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Renginių dalyviai didžiuojasi jaunimu, bet ne visi žino, kad tai – mūsų savivaldybės jaunuoliai, dalyvaujantys jaunųjų šaulių veikloje. Projektą vykdyti padės UAB „Galvės investicijos“ konsultantas, istorikas Romualdas Bakutis, atsargos kapitonas, žygių „Žalio Velnio takais“ organizatorius Vytas Šareika bei kiti bendradarbiai. Projektui kiekvieną numerį skirsime net du laikraščio puslapius, kuriuos gausiai iliustruosime nuotraukomis.

Projektas tęsis iki metų pabaigos. Tikimės, kad mums pavyks pasiekti išsikeltus tikslus – skatinti patriotiškumą, sutelkti žmones vienybei, kuri, kaip parodė laikas, ne kartą padėjo lietuviams pasiekti didžių pergalių.

Šauliai pataria

Narių vertinimas:  / 0

sauliai pataria

Share

Ginkluotas užpuolikas tarybos salėje

Narių vertinimas:  / 1

Virginija Jacinavičiūtė

3Jaunieji Elektrėnų šauliai šią savaitė vietoje nenustygo. Jie vedė įspūdingą paskaitą savivaldybės tarybos salėje, mokėsi šturmuoti pastatus, savo įgūdžius lavino treniruotėse miške.

Share

Skaityti daugiau: Ginkluotas užpuolikas tarybos salėje

Tragiškos Mijaugonių šaulių istorijos

Narių vertinimas:  / 1

sena1jpgTęsiame istorines keliones šaulių takais. Šiame numeryje supažindinsiu su Mijaugonių krašto šaulių istorija. Deja, rašytinės informacijos šia tema nėra daug, o ir iš pirmų lūpų išgirsti tų istorijų jau nebegalime. Bent trumpais epizodais Mijaugonių šaulių gyvenimą pažinti mums leidžia monografijoje „Kietaviškės“ išspausdintas Vacio Bukausko pasakojimas.

Share

Skaityti daugiau: Tragiškos Mijaugonių šaulių istorijos

Lietuvos šaulių sąjungos istorija nuo įkūrimo iki šių dienų. Vertybes skleidžia per pilietiškumo pamokas

Narių vertinimas:  / 2

Virginija Jacinavičiūtė

sauliaiPanašius tikslus, kaip šis projektas, prieš daugiau nei 100 metų turėjo ir besikurianti Lietuvos šaulių sąjunga.

Share

Skaityti daugiau: Lietuvos šaulių sąjungos istorija nuo įkūrimo iki šių dienų. Vertybes skleidžia per pilietiškumo...

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.