Verslas

DNB toliau paprastina kainodarą: ką verta žinoti apie verslo krepšelius?

Narių vertinimas:  / 0

Ivasauskas Andrius 3Nuo balandžio 1-osios įsigalioja nauja DNB banko kainodara verslo klientams – jie galės pasirinkti vieną iš trijų paslaugų krepšelių „BizKit“, kuriuose bus banko paslaugų rinkinys už fiksuotą mėnesio kainą. Paslaugų krepšelius pasiūlyti verslo klientams nuspręsta siekiant ir toliau paprastinti kainodarą bei padaryti ją nuoseklią ir aiškesnę klientams.

Share

Skaityti daugiau: DNB toliau paprastina kainodarą: ką verta žinoti apie verslo krepšelius?

„Teo“ ir „Omnitel“ tapo „Telia“

Narių vertinimas:  / 0

Nuo šiol visos telekomunikacijų paslaugos jums – iš vienų rankų. Nuo išmaniosios TV, mobiliojo ryšio, šviesolaidinio interneto, muzikos ir pramogų iki kompleksinių sprendimų verslo augimui, biuro įrangos priežiūros ir IT saugos – viskas, ko reikia jūsų kasdieniam gyvenimui bei sėkmingam verslui.

Share

Skaityti daugiau: „Teo“ ir „Omnitel“ tapo „Telia“

Elektrėnų mėsa: lietuviška ir dūmais rūkyta

Narių vertinimas:  / 3

Sėkmės istorija

Julija Kirkilienė

IMG 8027Tai ne reklama. Tik vasarai prasidėjus skaitytojus norime papasakoti, kaip Elektrėnuose sekasi smulkiesiems verslininkams, ir pranešti, kur Elektrėnuose galima nusipirkti lietuviškos mėsos šašlykui, tikros jautienos, natūraliai išrūkytų mėsos gaminių ir kur galima paskersti namuose išaugintą galviją. Dūmų kvapas jaučiamas net įmonės savininko Viktoro Kartenio kabinete.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų mėsa: lietuviška ir dūmais rūkyta

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.