Verslas

Sėkmės istorija. Pikčiausias inspektorius – pirkėjas

Narių vertinimas:  / 1

akcininkaiVirginija Jacinavičiūtė

Skaičiuojame paskutines žiemos savaites. Jau svajojame, kaip mus šildys pavasario saulė, kaip skaniai kvepės įšilusi žemė, kaip džiugu bus išgirsti paukščių klegesį išėjus pasivaikščioti. O sodininkams ir daržininkams žiemos pabaiga primena apie besibaigiantį poilsį. Iš tiesų, norintiems valgyti pačių užaugintas daržoves – darbymetis jau prasidėjo. Dabar pats metas sodinti paprikas ir salierus, kuriems sudygti reikia apie poros savaičių, kovą į daigyklas keliaus lietuvių labiausiai pamėgti pomidorai ir agurkai. Apie daržovių auginimo tendencijas, apie naujienas sėklų versle, domėjomės Vievyje įkurtoje įmonėje „Sėkluva“.

Share

Skaityti daugiau: Sėkmės istorija. Pikčiausias inspektorius – pirkėjas

Šeimos biudžetas: kaip numatyti tai, ko numatyti neįmanoma?

Narių vertinimas:  / 1

10-ways-avoid-debt-again-headerKruopščiai planuodami šeimos pinigus, rodos, turėtume jaustis ramūs ir užtikrinti, kad lėšų pakaks viskam. Tačiau netikėtai atsiradus nenumatytoms išlaidoms, dažnas pasijuntame įvarytas į kampą. Kur gauti papildomų pinigų? Atsakymą žino jau 15 metų sėkmingai rinkoje dirbanti įmonė „Lateko lizingas“.

Share

Skaityti daugiau: Šeimos biudžetas: kaip numatyti tai, ko numatyti neįmanoma?

Sėkmės istorija. Irena Jokšienė: mūsų kosmetika keičia gyvenimus

Narių vertinimas:  / 1

ponia IrenaVirginija JACINAVIČIŪTĖ

Šiemet per „Metų žmonių“ apdovanojimus „Metų darbdavio“ statulėlė nukeliavo į profesionalios kosmetikos įmonės ODA LT vadovų rankas. Į sceną atsiimti prizo kilo įmonės vadovė Irena Jokšienė, prieš 11 metų nepabūgusi pradėti savo verslo Lietuvoje, o pastaraisiais metais - ir pasaulyje.

Auganti kompanija ir išgarsėjęs ODA kosmetikos vardas atvėrė galimybes sukurti naujas darbo vietas ir sumažinti eiles darbo biržoje. Vadovė neslepia, kad pradžia nebuvo lengva, tačiau jei atsuktų laiką atgal, nieko nekeistų, nes tai, ką ji veikia dabar, yra tobulas darbo ir hobio derinys.

Share

Skaityti daugiau: Sėkmės istorija. Irena Jokšienė: mūsų kosmetika keičia gyvenimus

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.