Verslas

Kavos aparatų tipai: kurį pasirinkti?

Narių vertinimas:  / 0

img 1Kavos aparatai yra skirstomi į kelis tipus. Tai – automatiniai ir pusiau automatiniai, kapsuliniai ir pagalvėliniai kavos aparatai. Kiekvienas šių tipų turi savų privalumų, todėl rinkdamiesi tinkamiausią atsižvelkite į tai, kokias galimybes turi įvairūs kavos aparatai, ir kurie jų galėtų geriausiai atitikti jūsų poreikius. Taigi, kuo pasižymi kiekvienas kavos aparatų tipas?

Share

Skaityti daugiau: Kavos aparatų tipai: kurį pasirinkti?

Elektrėnų gyventojams – specialūs „Telia“ interneto ir televizijos pasiūlymai

Narių vertinimas:  / 0

Telia IPTVIš vienų rankų mobilaus ryšio, televizijos ir interneto paslaugas Elektrėnuose teikianti „Telia“ siūlo rinktis šiuolaikinę išmaniąją televiziją, itin spartų šviesolaidinį internetą ir papildomą naudų rinkinį išskirtinėmis sąlygomis. Dabar populiariausia Lietuvoje išmaniąja „Telia“ televizija ir iki 100 megabitų per sekundę siekiančia interneto sparta Elektrėnuose galima mėgautis vos nuo 14,90 eurų per mėnesį.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų gyventojams – specialūs „Telia“ interneto ir televizijos pasiūlymai

Elektrėnų gyventojams patogus ir kokybiškas būdas žiūrėti televiziją

Narių vertinimas:  / 0

cgatesSkaitmeninei kabelinei televizijai atsiradus kaip alternatyvai analoginei, dalis Lietuvos gyventojų stačia galva nėrė naudoti šią technologiją, bet vis dar nemažam skaičiui žmonių skaitmeninė kabelinė televizija yra neatrasta zona. Daugeliui elektrėniškių kyla klausimų dėl vaizdo kokybės, kainos, diegimo proceso ir galiausiai priežiūros. Į šiuos klausimus padeda atsakyti klientai, kurie patys perėjo nuo analoginės televizijos į skaitmeninę kabelinę ir tuo labai džiaugiasi.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų gyventojams patogus ir kokybiškas būdas žiūrėti televiziją

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.