Verslas

Jauna odontologė Vaiva Mikalajūnaitė siekia užsitarnauti gerą vardą

Narių vertinimas:  / 10

stomatologinisElektrėniečiams danties skausmo seniai nebereikia gydytis druska, svogūnu ar česnaku. Savo verslui ir pagalbos žmogui nišą Elektrėnuose surado ne vienas dantų gydytojas, o šių metų pradžioje Elektrėnuose, Pergalės g. 55 name, atsidarė dar vienas naujas, šiuolaikiškas odontologijos kabinetas. Atidarė jį jauna gydytoja – odontologė, elektrėniškė Vaiva Mikalajūnaitė, norinti užsitarnauti gerą gydytojos vardą.

Share

Skaityti daugiau: Jauna odontologė Vaiva Mikalajūnaitė siekia užsitarnauti gerą vardą

Mįslė: ką turi kaišiadoriečiai, o reikia elektrėniečiams

Narių vertinimas:  / 0

IMG 7585Julija KIRKILIENĖ

Elektrėnus gausiai lankantys sportininkai – ledo ritulininkai, dziudistai, vandensvydininkai – apsigyventi netelpa viename viešbutyje, o apie pramogas - kokį boulingą pažaisti po sočios vakarienės – tik pasvajoja. O kaišiadoriečiai neturi didelių sporto bazių, bet turi pramogų, konferencijų ir SPA centrą „Pas Radvilą“. Pramogas mėgstantys elektrėniečiai šį centrą jau žino: tai diskotekose, tai koncertuose, tai boulingo pažaisti apsilanko ar kokį jubiliejų atšvenčia. O sportininkai, dažniausiai dėl nežinojimo, apsigyvena viešbučiuose Vilniuje ar Kaune, o ne už 18 km nuo Elektrėnų esančiose Kaišiadoryse.

Share

Skaityti daugiau: Mįslė: ką turi kaišiadoriečiai, o reikia elektrėniečiams

Saugos sprendimai įmonėms ir privačiai nuosavybei – ne prabanga, o kasdienybė

Narių vertinimas:  / 0

IMG_4915Rinkos lyderė „G4S Lietuva“ teikia saugos sprendimus pagrindiniams šalyje veikiantiems sektoriams ir privatiems asmenims. Savo padalinius visoje Lietuvoje turinti G4S Elektrėnuose kasmet pritraukia vis daugiau naujų klientų ir išsaugo bendradarbiavimą su senaisiais. Atsakingi ir patyrę darbuotojai, kokybiška įranga ir transporto priemonės bei jaučiama socialinė atsakomybė įmonei padeda užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir geranorišką bendravimą su paslaugų pirkėjais.

Share

Skaityti daugiau: Saugos sprendimai įmonėms ir privačiai nuosavybei – ne prabanga, o kasdienybė

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.