Verslas

„Gelvitos“ palikimas - ant elektrėniškių pečių

Narių vertinimas:  / 0

leckasIneta BRICAITĖ

Nuo kovo mėnesio Vievio daugiabučių namų šiluma, vandeniu ir atliekomis rūpinasi jau nebe UAB „Gelvita“, o UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“. Vieviečiai šių pokyčių seniai laukė, nes „Gelvita“,  už šildymą iš miestelėnų beveik daugiausiai Lietuvoje prašė, o komunalines paslaugas ne visada laiku ir kokybiškai atlikdavo. Elektrėniečiai atvirkščiai - įpratę mokėti už šilumą beveik pigiausiai Lietuvoje, baiminosi, kad sujungus dvi savivaldybės įmones, paslaugos pabrangs. Skolos, netvarkingos šilumos trasos ir vamzdynai, kiauri daugiabučiai ir jų stogai – tik dalis „Gelvitos“ palikimo.  Ar iš tiesų, už „Gelvitos“ palikimo sutvarkymą  iš dalies mokėti teks ne tik  vieviečiams, bet ir elektrėniečiams, kokie pokyčiai komunalinio aptarnavimo srityje laukia daugiabučių gyventojų, kalbamės su „Elektrėnų komunalinio ūkio“ generaliniu direktoriumi Ričardu Lecku.

Share

Skaityti daugiau: „Gelvitos“ palikimas - ant elektrėniškių pečių

Užsukite į „Smaližių“

Narių vertinimas:  / 3

smaliziusVirginija Jacinavičiūtė

Laikai, kai nebuvo ko pirkti parduotuvėje, jau seniai praėjo. Prekybos centruose lentynos prikrautos įvairiausių maisto prekių, tik reikia žinoti, ko nori. O jei ir nežinai, norus padiktuoja mirgančios akcijos. Tokiomis sąlygomis sunku konkuruoti mažoms parduotuvėms, tačiau sumanūs mažųjų parduotuvėlių savininkai atranda, ką naujo pasiūlyti visko mačiusiems ir ragavusiems pirkėjams. Būtent tokia yra jau metus veikiančios kavinės-parduotuvės „Smaližius“ savininkė Dalia Bartašienė, kuriai kavinėje kartais padeda vyras Audrius.

Share

Skaityti daugiau: Užsukite į „Smaližių“

„Arzidos“ sėkmės paslaptis - meilė

Narių vertinimas:  / 0

arzidaIneta BRICAITĖ,
Julija KIRKILIENĖ

„Arzida“ sausio 18 dieną turėjo dvi progas švęsti. Pirmoji priežastis – persikraustymas į erdvias buvusias „Samsono“ patalpas Taikos gatvėje iš patalpų Draugystės gatvėje. Antroji – bendrovę valdantys verslininkai paskelbti metų rėmėjais Elektrėnų savivaldybės metų žmonių apdovanojimų ceremonijoje.

Share

Skaityti daugiau: „Arzidos“ sėkmės paslaptis - meilė

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.