Verslas

Kiek vertas mūsų būstas

Narių vertinimas:  / 0

4Giedrius LESKAUSKAS

Nekilnojamo turto (NT) pirkimas arba jo pardavimas yra vienas svarbiausių finansinių įvykių žmogaus gyvenime, todėl savaitraštis „Elektrėnų kronika“ nutarė įdėmiau paanalizuoti rinką ir suteikti skaitytojams žinių apie dabartinę bei artėjančią situaciją.

Share

Skaityti daugiau: Kiek vertas mūsų būstas

Geriausias verslas Elektrėnuose – pastatyti „šlagbaumą” autostradoje?

Narių vertinimas:  / 0

Ineta BRICAITĖ

IMG 6030Lietuvą visai neseniai pasiekė džiugi žinia – per metus ji padarė itin didelį progresą gerinant verslo sąlygas. Pasaulio banko ataskaitoje „Doing Business 2014“ ji puikuojasi 17 vietoje, o praėjusiais metais teko tenkintis tik 27 vieta. Šiemet aplenkėme kaimynus estus ir latvius.  Estija reitinge užėmė 22 vietą, Latvija – 24. Kaip sako Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, verslumo neturėtų stigti būtent rajonuose, mažesniuose miestuose, nes vien tik Vilnius, Kaunas ir Klaipėda Lietuvos neišlaikys. Būtent verslumui skatinti spalio 23 d. Elektrėnuose vyko renginys.

Share

Skaityti daugiau: Geriausias verslas Elektrėnuose – pastatyti „šlagbaumą” autostradoje?

Elektrėnai bus apšildomi biokuru

Narių vertinimas:  / 1

schemaŠį investicinį projektą Lietuvos energija, AB inicijavo siekiant gaminti šilumos energiją optimalia kaina, nepriklausomai nuo elektros energijos gamybos, panaudojant vietinius atsinaujinančius energijos išteklius, taip pat sumažinant Viešuosius interesus atitinkančių paslaugų (VIAP) lėšų poreikį Lietuvos elektrinei. Elektrėnuose numatoma pastatyti biokuro ir garo katilines kartu su visais reikalingais įrenginiais bei pagalbinėmis sistemomis.
Biokuro katilinėje numatoma įrengti du verdančio sluoksnio vandens šildymo katilus, kurių bendra šiluminė galia bus ne mažesnė nei 40 MW, kartu su išmetamųjų dūmų dujų kondensaciniais aušintuvais bei elektrostatiniais filtrais. Numatoma, kad biokuro katilinė užtikrins 90% Elektrėnų miesto, UAB „Kietaviškių gausa“ šiltnamių ir Lietuvos elektrinės šilumos poreikio.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnai bus apšildomi biokuru

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.