Paramos šeimai tarnyba gavo paramos

Paramos šeimai tarnyba gavo paramos
Būna gi pasaulyje stebuklų. Ir jie atsiranda tada, kai, atrodo, jau nėra jokios vilties. Tikras stebuklas įvyko ir Paramos šeimai tarnyboje Elektrėnuose.
Kai balandžio pabaigoje Tėvynės sąjungos-krikščionių demokratų partijos nariai Renata Monkevič, Ramūnas Kartenis ir laikraščio „Elektrėnų kronika“ redaktorė Julija Kirkilienė lankėsi šioje tarnyboje (Elektrėnų kronika Nr1705-01), 20 įstaigos gyventojų neturėjo nei kur patogiai atsisėsti, nei atsigulti.

Dėl tos nelemtos krizės įsigyti naujų baldų tarnybos darbuotojos nė pasvajoti nedrįso. Bet, kaip sakoma,  pirmiausia buvo žodis.   Tada redaktorei kilo mintis paskambinti firmai „Dormeo“, prekiaujančiai čiužiniais. Užteko to vieno redakcijos ir vieno Paramos šeimai tarnybos vadovės Gražinos Palidauskienės skambučio, kad du „Dormeo“ čiužiniai atsirastų centre. Už tai Paramos šeimai tarnyba labiausiai dėkoja „Dormeo“ projektų vadovei Justinai Volungėnaitei.   Paramos šeimai tarnyba dar surado ir kelis šimtus litų naujai sofai nupirkti.
Po vasaros atostogų gausiai į centrą susirinkę neįgalieji negali atsidžiaugti naujais baldais, ant kurių dabar gali dirbti, ilsėtis ir svečius pasodinti.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų