Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis. Elektrėnų skyrius.

Pirmininkė Silva Lengvinienė, tel. 8-612-92749, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Sekretorė Lina Venskutonienė, tel. 8-698-83630, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Antanas Guoga atsisako Australijos pilietybės

Narių vertinimas:  / 1

A. GuogaEuropos Parlamento narys Antanas Guoga pradeda Australijos pilietybės atsisakymo procedūras.

Į Australiją išvyko dar vaikas

„Atsisakau Australijos pilietybės ne dėl rinkimų, o gerbdamas Lietuvos teisinę santvarką. Suvokiu, kad negaliu būti pilnaverčiu Lietuvos politinio gyvenimo dalyviu ir visu pajėgumu prisidėti kuriant klestinčią Lietuvą, turėdamas dvi pilietybes,“ – sako A. Guoga.

Share

Skaityti daugiau: Antanas Guoga atsisako Australijos pilietybės

Mieli mūsų kraštiečiai,

Narių vertinimas:  / 0

skirmantasLietuvos Respublikos liberalų sąjūdis tai ta politinė jėga, kuri pašaukta išlaisvinti privačią iniciatyvą, remti veikliuosius, kūrybingus ir iniciatyvius, kurti darbo vietas, vykdyti svarbius Lietuvai energetinius projektus, padėti greičiau atsinaujinti mūsų šaliai, ūkiui, o svarbiausia – Lietuvos žmogui pasijusti šeimininku savam krašte. Mūsų ideologijos viršūnėje – laisvas, kūrybingas ir atsakingas žmogus, kuriantis savo gerovę ir padedantis ją susikurti kitiems. Tai žmogus, kuris problemose visada mato galimybę ir niekada nenuleidžia rankų, žmogus nebijantis iššūkių ir juos pasitinkantis su entuziazmu bei pasitikėjimu savo jėgomis.
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kaišiadorių ir Elektrėnų skyrių tarybos pritarė Skirmanto Tumelio kandidatūrai 2012 m. spalio14 d. rinkimuose į LR Seimą. Skirmantas yra jaunas – trisdešimt trejų metų – inžinierius, dviejų mažų sūnų tėtis. Inžinierinis išsilavinimas leidžia jam sistemiškai ir analitiškai vertinti visuomenėje vykstančius procesus, matyti, ką ir kaip reikia keisti, kad Lietuva pasitikėdama savimi žengtų į priekį. Darbas teisingumo ministro Remigijaus Šimašiaus patarėju jam leidžia iš arti susipažinti su valstybės įstaigų veikla. Skirmanto didžiausias rūpestis – vaikai ir jaunos šeimos. Ir ne tik jo augantys sūnūs, bet visi Lietuvos vaikai. Anot jo, mes turime savo vaikams palikti Lietuvą gražesnę ir geresnę negu ta, į kurią jie žengė gimdami.

Share

Skaityti daugiau: Mieli mūsų kraštiečiai,

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.