Vievyje prie mokyklų nustatyti ne tik vairuotojai, nepaisantys Kelių eismo taisyklių, bet ir rūkantys nepilnamečiai

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 4
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 10 kovo 2017

KET 02 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Veiklos skyriaus pareigūnai, kovo 1 d. patruliuodami Vievio miete, vykdė prevencines priemones, kurių metu stebėjo Vievio mokyklų prieigas ir fiksavo Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Apie 8.45 val. Mokyklos g. buvo pastebėti cigaretes rūkantys 16–17 metų jaunuoliai (dvi merginos ir aštuoni vaikinai). Po dviejų valandų toje pačioje gatvėje pareigūnai vėl pastebėjo tris rūkančius jaunuolius, tarp kurių buvo du tie patys vaikinai, su kuriais pareigūnams jau teko kalbėtis dėl rūkimo. Nepilnamečiams pradėtos administracinio nusižengimo bylos teisenos pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau – LR ANK) 492 str. (Lietuvos Respublikos tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatyme nustatytas tabako gaminių ar susijusių gaminių vartojimo ar jų turėjimo ribojimo pažeidimas). Surinktos medžiagos bus išsiųstos į teismą sprendimo priėmimui.  

Nuo 7.30 val iki 8.30 val. Semeliškių g. pareigūnai nustatė ir 9 Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Keturių automobilių vairuotojai sustojo arčiau kaip 5 metrų atstumu už pėsčiųjų perėjos, esančios kelyje, kuriame yra po vieną kiekvienos krypties eismo juostą, vieno automobilio vairuotojas sustojo arčiau kaip 5 metrų atstumu prieš pėsčiųjų perėja, o automobilio AUDI A4 vairuotoja nesivargino ieškoti tinkamos vietos pastatyti transporto priemonę, o savo automobilį pastatė tiesiog pėsčiųjų perėjoje. Trijų automobilių vairuotojai savo transporto priemones pastatė kelio ženklo Nr. 333 ,,Stovėti draudžiama“ galiojimo zonoje. Visiems transporto priemonių vairuotojams, pažeidusiems Kelių eismo taisykles, surašyti administracinių nusižengimų protokolai pagal LR ANK 417 str. (Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas), jiems gresia bauda nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Elektrėnų PK inf.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.