Dagio pamokėlės Elektrėnuose

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 10 gruodžio 2010
IMG_2726rdtgdghfhdfhSeimo narys Rimantas Dagys pirmadienio vakarą apie Lietuvos politinę padėtį skaitė paskaitą savo partijos bičiuliams ir politika besidomintiems elektrėniečiams.

Viena iš pagrindinių nesėkmingo šios Vyriausybės valdymo priežasčių Seimo narys įvardijo komunikacijos trūkumą ir jiems, konservatoriams, nepalankias žiniasklaidos priemones, neatliekančias visuomenės informavimo pareigos. Jis padalino net lenteles, kaip žmonėms įteigta  apie biudžeto išlaidas, o kaip yra iš tikrųjų.
ghfghsrjsjs10
Pakalbėjęs apie silpnus valdančiosios koalicijos ministrus, nes stiprių nežino, kur rasti, apie tai, kad apie korupciją žmonės gali sužinoti daugiau ir stebėti jos lygio mažėjimą, apie energetikos ir atliekų tvarkymo sistemas, apie gerai įsisavinamas Europos Sąjungos lėšas, partiečius, Seimo narys pasiskundė, kad konservatoriams ne tik su opozicija, bet ir su koalicijoje esančiais kalbėtis tenka kaip aklam su kurčiu. Kalčiausi čia esą rinkėjai, išrinkę ne politikus, bet artistus, su kuriais jiems tenka dirbti. Bet darbai vyksta, valstybę nuo bankroto jie išgelbėjo, bet prarado politinių dividentų.  Seimo narys sakė manantis, kad protingai mąstantys žmonės įvertins konservatorių – krikščionių demokratų partijos pastangas mažinant korupciją, padedant verslui, ūkininkams, pritraukiant investicijas, tad savivaldos rinkimuose jų partija pozicijų nepraras.

Red. inf.
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.