Verslas

Gyvenimas su hemodialize: iššūkiai ir galimybės

Narių vertinimas:  / 3
diaverumPasaulyje vidutiniškai kas dešimtas suaugęs serga lėtine inkstų liga, kuri negydoma sukelia lėtinį inkstų nepakankamumą. Dažniausiai lėtinis inkstų nepakankamumas diagnozuojamas neti­kėtai, o pacientai nustemba, nes nejaučia jokių simptomų ir niekuo nesiskundžia. 
Share

Skaityti daugiau: Gyvenimas su hemodialize: iššūkiai ir galimybės

Neatidėliokime vizito pas akių gydytoją!

Narių vertinimas:  / 0
elektrenai„Net jei jaučiatės sveiki, būtina apsilankyti pas akių ligų gydytoją ir profilaktiškai pasitikrinti“, - sako gydytoja oftalmologė Daiva Kazlauskienė, dirbanti Elektrėnuose neseniai atvėrusiame duris optikos salone „Ortoptikos centras“.
Share

Skaityti daugiau: Neatidėliokime vizito pas akių gydytoją!

Į ką atsižvelgti renkantis plaukų šampūną?

Narių vertinimas:  / 0

img 11Nors neretai yra ieškoma tokių plaukų šampūnų, kurie būtų universalūs ir tiktų visai šeimai, tačiau tokia produkcija paprasčiausiai neegzistuoja. Kiekvienas turime individualių poreikių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis šampūną. Taigi, kuo vertėtų vadovautis renkantis tinkamiausias plaukų priežiūros priemones?

Share

Skaityti daugiau: Į ką atsižvelgti renkantis plaukų šampūną?

Kavos aparatų tipai: kurį pasirinkti?

Narių vertinimas:  / 0

img 1Kavos aparatai yra skirstomi į kelis tipus. Tai – automatiniai ir pusiau automatiniai, kapsuliniai ir pagalvėliniai kavos aparatai. Kiekvienas šių tipų turi savų privalumų, todėl rinkdamiesi tinkamiausią atsižvelkite į tai, kokias galimybes turi įvairūs kavos aparatai, ir kurie jų galėtų geriausiai atitikti jūsų poreikius. Taigi, kuo pasižymi kiekvienas kavos aparatų tipas?

Share

Skaityti daugiau: Kavos aparatų tipai: kurį pasirinkti?

Elektrėnų gyventojams – specialūs „Telia“ interneto ir televizijos pasiūlymai

Narių vertinimas:  / 0

Telia IPTVIš vienų rankų mobilaus ryšio, televizijos ir interneto paslaugas Elektrėnuose teikianti „Telia“ siūlo rinktis šiuolaikinę išmaniąją televiziją, itin spartų šviesolaidinį internetą ir papildomą naudų rinkinį išskirtinėmis sąlygomis. Dabar populiariausia Lietuvoje išmaniąja „Telia“ televizija ir iki 100 megabitų per sekundę siekiančia interneto sparta Elektrėnuose galima mėgautis vos nuo 14,90 eurų per mėnesį.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų gyventojams – specialūs „Telia“ interneto ir televizijos pasiūlymai

Elektrėnų gyventojams patogus ir kokybiškas būdas žiūrėti televiziją

Narių vertinimas:  / 0

cgatesSkaitmeninei kabelinei televizijai atsiradus kaip alternatyvai analoginei, dalis Lietuvos gyventojų stačia galva nėrė naudoti šią technologiją, bet vis dar nemažam skaičiui žmonių skaitmeninė kabelinė televizija yra neatrasta zona. Daugeliui elektrėniškių kyla klausimų dėl vaizdo kokybės, kainos, diegimo proceso ir galiausiai priežiūros. Į šiuos klausimus padeda atsakyti klientai, kurie patys perėjo nuo analoginės televizijos į skaitmeninę kabelinę ir tuo labai džiaugiasi.

Share

Skaityti daugiau: Elektrėnų gyventojams patogus ir kokybiškas būdas žiūrėti televiziją

Sėkmės istorija. Pikčiausias inspektorius – pirkėjas

Narių vertinimas:  / 1

akcininkaiVirginija Jacinavičiūtė

Skaičiuojame paskutines žiemos savaites. Jau svajojame, kaip mus šildys pavasario saulė, kaip skaniai kvepės įšilusi žemė, kaip džiugu bus išgirsti paukščių klegesį išėjus pasivaikščioti. O sodininkams ir daržininkams žiemos pabaiga primena apie besibaigiantį poilsį. Iš tiesų, norintiems valgyti pačių užaugintas daržoves – darbymetis jau prasidėjo. Dabar pats metas sodinti paprikas ir salierus, kuriems sudygti reikia apie poros savaičių, kovą į daigyklas keliaus lietuvių labiausiai pamėgti pomidorai ir agurkai. Apie daržovių auginimo tendencijas, apie naujienas sėklų versle, domėjomės Vievyje įkurtoje įmonėje „Sėkluva“.

Share

Skaityti daugiau: Sėkmės istorija. Pikčiausias inspektorius – pirkėjas

Šeimos biudžetas: kaip numatyti tai, ko numatyti neįmanoma?

Narių vertinimas:  / 1

10-ways-avoid-debt-again-headerKruopščiai planuodami šeimos pinigus, rodos, turėtume jaustis ramūs ir užtikrinti, kad lėšų pakaks viskam. Tačiau netikėtai atsiradus nenumatytoms išlaidoms, dažnas pasijuntame įvarytas į kampą. Kur gauti papildomų pinigų? Atsakymą žino jau 15 metų sėkmingai rinkoje dirbanti įmonė „Lateko lizingas“.

Share

Skaityti daugiau: Šeimos biudžetas: kaip numatyti tai, ko numatyti neįmanoma?

Sėkmės istorija. Irena Jokšienė: mūsų kosmetika keičia gyvenimus

Narių vertinimas:  / 1

ponia IrenaVirginija JACINAVIČIŪTĖ

Šiemet per „Metų žmonių“ apdovanojimus „Metų darbdavio“ statulėlė nukeliavo į profesionalios kosmetikos įmonės ODA LT vadovų rankas. Į sceną atsiimti prizo kilo įmonės vadovė Irena Jokšienė, prieš 11 metų nepabūgusi pradėti savo verslo Lietuvoje, o pastaraisiais metais - ir pasaulyje.

Auganti kompanija ir išgarsėjęs ODA kosmetikos vardas atvėrė galimybes sukurti naujas darbo vietas ir sumažinti eiles darbo biržoje. Vadovė neslepia, kad pradžia nebuvo lengva, tačiau jei atsuktų laiką atgal, nieko nekeistų, nes tai, ką ji veikia dabar, yra tobulas darbo ir hobio derinys.

Share

Skaityti daugiau: Sėkmės istorija. Irena Jokšienė: mūsų kosmetika keičia gyvenimus

DNB toliau paprastina kainodarą: ką verta žinoti apie verslo krepšelius?

Narių vertinimas:  / 0

Ivasauskas Andrius 3Nuo balandžio 1-osios įsigalioja nauja DNB banko kainodara verslo klientams – jie galės pasirinkti vieną iš trijų paslaugų krepšelių „BizKit“, kuriuose bus banko paslaugų rinkinys už fiksuotą mėnesio kainą. Paslaugų krepšelius pasiūlyti verslo klientams nuspręsta siekiant ir toliau paprastinti kainodarą bei padaryti ją nuoseklią ir aiškesnę klientams.

Share

Skaityti daugiau: DNB toliau paprastina kainodarą: ką verta žinoti apie verslo krepšelius?

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.