Naujienos

Projektas, suvienijęs Vievio seniūnijos bendruomenes

Narių vertinimas:  / 2

dar į 8 pslGruodžio 2 d. Vievio miesto bibliotekoje ir Vievio seniūnijoje buvo atidarytos Vievio seniūnijoje kuriančių mėgėjų menininkų darbų parodos. Tai projekto, kurio tikslas per bendras veiklas skatinti Vievio seniūnijos NVO bendruomeniškumą, sutelktumą, kul­­­­tūrinį, pilietinį ugdymą ir kt. renginys. Vievio bibliotekoje Panerių kaimo bendruomenės „Panerija“ narės Alos Maigienės tapybos darbų parodos atidarymas pirmasis renginio etapas, kurio metu savamokslei menininkei šiltų žodžių negailėjo Panerių kaimo gyventojai, giminės ir draugai, projekto dalyviai. Moteris tapyti pradėjo tik prieš dvejus metus, o bibliotekos sienas papuošė daugiau nei 20 kūrybinių darbų. Paveiksluo­se daug gamtos motyvų, žmonių veidų, siluetų. Darbai šilti, spinduliuoja šviesias emocijas, kai kurie nuteikia gana filosofiškai. Po šilto Alos Maigienės darbų parodos atidarymo, renginio svečiai buvo pa­kviesti į Vievio seniūnijos salę, kur laukė dar trijų mėgėjų menininkų darbų parodos. 

Share

Skaityti daugiau: Projektas, suvienijęs Vievio seniūnijos bendruomenes

Didžiausias Lietuvoje kalėdinis miestelis po stogu - ,,Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė’’

Narių vertinimas:  / 1

litexpoGruodžio 9 dieną į Lietuvos sostinę atvyksta pirmasis tokio mąsto didžiausias sostinėje kalėdinis miestelis po stogu - ,,Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė’’. Virš 300 prekybininkų ne tik iš Lietuvos, bet iš Latvijos vienai dienai lankytojus žada stebinti ne tik originalių prekių gausa, prie mugės prisijungusiais socialiniais projektais, bet ir išskirtinėmis veiklomis, kurios čia pasitiks ir didelius, ir mažus.

Share

Skaityti daugiau: Didžiausias Lietuvoje kalėdinis miestelis po stogu - ,,Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė’’

Apdovanoti pažangiausi Elektrėnų ūkininkai

Narių vertinimas:  / 0

ukiai

Virginija JACINAVIČIŪTĖ

 

Dvidešimt ketvirtą kartą vykusiame respublikiniame konkurse „Metų ūkis“, kurį organizuoja Lietuvos ūkininkų sąjunga, buvo apdovanoti trys ūkininkai, veiklą vyk­dantys Elektrėnų savivaldybėje. Du iš jų užsiima gyvulininkyste, trečioji – augina javus. Iš viso konkurse dalyvavo 455 ūkiai iš 40 savivaldybių.

Share

Skaityti daugiau: Apdovanoti pažangiausi Elektrėnų ūkininkai

Seimo narių vizitas Elektrėnuose

Narių vertinimas:  / 1

konservatoriai

Lapkričio 17 d. Elektrėnų sa­vivaldybėje lankėsi Seimo na­riai Rimantas Jonas Dagys, Gintarė Skaistė, Andrius Navickas ir jo padėjėjas Laurynas Preikša. Seimo narius pasitiko ir po įstaigas lydėjo  TS-LKD Elektrėnų skyriaus pirmininkas Ramūnas Kartenis ir skyriaus sekretorė Renata Monkevič. Pirmiausia svečiai susitiko su savivaldybės vadovu – meru Kęstučiu Vaitukaičiu.  Susitikimo metu meras pasidžiaugė, kad nedarbas Elektrėnų savivaldybėje  mažas, o ir vieta gyvenimui patraukli dirbantiems tiek Vilniuje, tiek Kaune. Tik apgailestavo dėl perteklinio reguliavimo investiciniams projektams, kuris suvaržo galimybes pritaikyti objektus būtent tos vietovės reikmėms.

Share

Skaityti daugiau: Seimo narių vizitas Elektrėnuose

Daugiabučių renovacija: kas, kaip ir kodėl?

Narių vertinimas:  / 0
traku gJulija KIRKILIENĖ
 
Elektrėnuose ir Vievyje prie kai kurių daugiabučių vėl sustatyti pastoliai, renovuojami daugiabučiai. Žmonės jau nebegyvena rūpesčiu, kas bus po dvidešimties metų, jie gyvena čia ir dabar.  Žmonės nori gyventi gražiai ir patogiai, o dabar tokiam gyvenimui sudarytos geros sąlygos.
Share

Skaityti daugiau: Daugiabučių renovacija: kas, kaip ir kodėl?

Šilumos kainas atpiginti gali ir biodujos iš sąvartyno

Narių vertinimas:  / 0

Vievis-10Justina ALEKSAITĖ

 

Atšalę orai daugeliui šalies gyventojų džiaugsmo nekelia ne tik todėl, kad be šiltesnių rūbų nebesinori kišti nosies į lauką, bet ir dėl įsibėgėjančio šildymo sezono. Būsto šildymo išlaidos neretam namų ūkiui šalyje yra nemenka našta, o dar labiau gyventojų nerimą kursto ketinimai šilumą dar branginti. Dėl augančios Lietuvos elektrinės tiekiamos energijos kainos šiluma pastaraisiais mėnesiais brango ir Elektrėnų bei Vievio gyventojams. Vis tik sąskaitos už šilumą jiems būtų dar didesnės, jei ne šalia Vievio įrengta biodujų jėgainė.

Share

Skaityti daugiau: Šilumos kainas atpiginti gali ir biodujos iš sąvartyno

Jubiliejus pažymėtas pergale ir D. Kasparaičio debiutu „Energijoje“

Narių vertinimas:  / 2

himnas

Virginija Jacinavičiūtė

 

Antradienį beveik pilnos Ledo rūmų tribūnos stebėjo sezono lyderių varžybas, kuriose susikovė 40-metį šventusi „Energija“ ir „Kaunas Hockey“ komanda. Pagrindiniu šventinio vakaro akcentu buvo  olimpinio čempiono Dariaus Kasparaičio pasirodymas arenoje pirmą kartą vilkint gimtojo miesto klubo marškinėlius.

Share

Skaityti daugiau: Jubiliejus pažymėtas pergale ir D. Kasparaičio debiutu „Energijoje“

Lietuvos savivaldybių indeksas:   Elektrėnai – 33–35 vietose

Narių vertinimas:  / 1

indeksas

Elektrėnų savivaldybė šiemet užima 33-35 vietas (kartu su Biržų ir Jonavos rajonų savivaldybėmis) 54 mažųjų savivaldybių indekse. Pernai savivaldybė buvo 28–30 vietose.

Share

Skaityti daugiau: Lietuvos savivaldybių indeksas:   Elektrėnai – 33–35 vietose

Sugalvokite idėją Lietuvai

Narių vertinimas:  / 0

ideja LietuvaiAktyviausi, žinomiausi šalies žmonės, norėdami išskirti­­nai paminėti Lietuvos nepriklauso­mybės šimtmetį,  vienas už kitą garsiau siūlo  idėjas Lietuvai.  O kuo mes blogesni? Juk eilinis laikraščio skaitytojas gal turi unikaliausią idėją, bet nežino, kam ją pasakyti. Tad laikraštis „Elektrėnų kronika“ kartu su Nacionaline ra­jonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacija jungiamės prie iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ ir tikime, kad mūsų skaitytojų pasiūlytos idėjos bus pačios originaliausios, svarbiausios, o nuo jų įgyvendinimo sėkmės pri­klausys ir šalies, kurio­je mes gyvename,  Lietuvos sėkmė. Idėjų laukiame el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. Nr. 8-605-19299, 8-652-46092, komentaruose svetainėje www.kronika.lt, Facebook paskyroje arba redakcijoje Trakų g. 20-2.  

Share

Skaityti daugiau: Sugalvokite idėją Lietuvai

Laimėjo „Pelėdros“

Narių vertinimas:  / 3

euroSpalio 25 dieną Elektrėnų sa­vivaldybės viešojoje biblioteko­je įvyko „Europrotai’’ 2017. Elektrėnuose vykusiame žaidime dalyvavo 6 komandos: EMSIC, JKL, Pelėdros, Būtent, Strasbūriečiai ir Fuxai. „Europrotų“ sezone vyks dar  4 žaidimo turnyrai, kurie numatyti  lapkričio 22, gruodžio 20, sausio 24 ir vasario 21 (finalas) dienomis. Turnyre žaidžia komandos, kurias gali sudaryti nuo 4 iki 6 žaidėjų. Vieną komandą iš Elektrėnu savivaldybės siųsime kovoti dėl galimybės laimėti kelialapius į Briuselį ir Strasbūrą bei gauti puikius prizus finale.

Share

Skaityti daugiau: Laimėjo „Pelėdros“

Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.